ВИСТАВА ПЕРФОМАНС «ДІМ» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 17 червня 2013, 18:14

vistava dim

У криворізькому академічному театрі драми та музичної комедії імені Шевченка відбулася інтернаціональна вистава перфоманс «Дім».

Чи не кожен з нас маж житло, та як часто ми замислюємося над питанням: «Що таке для нас дім?це дах над головою,меблі , чи країна, де ми живемо?». Аби дізнатися відповідь на це питання, професійні танцюристи з України, Молдови та Білорусі під керівництвом шведського хореографа Бенно Вархама, завітали до дитячого будинку міста Білгород-Дніпровський Одеської області, аби діти-сироти, котрі не мають власного дому, поділилися особистими відчуттями. Разом з професійними танцівниками вихованці дитячого будинку навчалися спілкуватися мовою тіла, вивчали техніку сучасного танцю та імпровізували.

Результат інтернаціональної праці – виставу перфоменс «Дім» побачили вже глядачі чотирьох міст України, серед них і криворізькі шанувальники сучасного мистецтва. Виставу перфоменс «Дім» впродовж червня побачать глядачі восьми міст України. До Кривого Рогу інтернаціональний проект потрапив за сприяння культурно-громадського центру «Шелтер плюс». Серед глядачів вихованці міських інтернатів та ті, хто цікавиться сучасним мистецтвом.

Перфоменс «Дім» – це спроба прислухатися до історій дітей та дорослих, їх уявлення та мрій про дім, про своє місце у світі. Це спроба зрозуміти як кожен проживає своє власне «окреме» життя, але одночасно проживаючи його зі всіма.

Вистава «Дім» по жанру та стилю не відповідає класичним постановкам з чіткими образами та сюжетними лініями. Автори пропонують глядачам довіритись своїм почуттям, індивідуальним асоціаціям, дати волю фантазії та уяві і, врешті, зрозуміти, що таке дім для кожного з нас.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank