Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГАЛУЗЕВА РАДА ПІДПРИЄМЦІВ PDF Друк
Четвер, 20 червня 2013, 18:36

galuzeva rada

Днями у муніципальному центрі послуг відбулося засідання міської галузевої ради підприємців з питань діяльності у сфері спорту, організації подорожувань, відпочинку та розваг. Насамперед підбивали підсумки роботи міської галузевої ради підприємців у перше півріччя поточного року.

Підприємці брали участь у заходах відстеження результативності регуляторних міської ради та її виконкому. Слідкували за оцінками системності та узгодженості діючих актів в усіх галузях, аби нічого не ускладнювало можливість застосовувати сучасні технології та досягнення науки.

На засіданні розглядали кандидатури від міської галузевої ради підприємців з питань діяльності у сфері культури, спорту, організації подорожувань, відпочинку та розваг для участі у конкурсі-рейтингу серед суб’єктів господарювання міста « Бізнес-імідж Криворіжжя 2013» та ознайомили з процедурою щодо оформлення документів для відкриття приватного учбового закладу.

Також було запропоновано скласти плану роботи ради підприємців на друге півріччя 2013 року. В подальші плани входить сприяння запровадженню програми розвитку промислового туризму міста та прийняття участі в організації міських культурно-мистецьких та спортивних заходах.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank