Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗАХОДИ У БІБЛІОТЕЦІ №15. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 27 червня 2013, 17:29

zahodi biblioteka

Підходить до завершення друга зміна у криворізьких пришкільних таборах, яка розпочалася 17 червня і триватиме до 2 липня.

Наразі у пришкільних таборах перебуває понад 2 тисячі дітей. Аби організувати школярам цікаве дозвілля, навчальні заклади співпрацюють з багатьма установами та організаціями, зокрема , бібліотеками. Творчий колектив дитячої бібліотеки №15, що у Саксаганському районі протягом першої та другої змін у криворізьких пришкільних таборах радував дітей великою кількістю цікавих заходів – тут були і театралізовані вистави, і день веселих витівок, а нещодавно працівники бібліотеки запросили малечу на одразу два заходи. Так, для дітей старшого шкільного віку тут проходив ярмарок інформаційних послуг, які надає бібліотека. Працівники у веселих образах віршами розповідали про те цікаве та корисне, що можна знайти у бібліотеці.

Нещодавно дитяча бібліотека №15 отримала поповнення – велику кількість книжок та енциклопедій для дітей різних вікових категорій та на будь-який смак.

Тим часом в іншій залі бібліотеки молодші діти з пришкільного табору займалися тісто пластикою. Під керівництвом бібліотекарів та вчителів діти ліпили поробки на тему «Літо». Солоне тісто – екологічно чистий матеріал,з ним може працювати будь-який малюк. Заняття тістопластикою ще й корисне - розвиває дрібну моторику дитини, образне та інтелектуальне мислення.

Колектив працівників дитячої бібліотеки №15 має у запасі ще багато творчих ідей та проектів для своїх маленьких відвідувачів. Дізнатися про заходи, що вже пройшли чи плануються у майбутньому можна на сайті дитячих бібліотек, адресу якого ви бачите на екрані.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank