kalinovi mosti

Розкажи про героя

ato m

Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
Ю.ВІЛКУЛ.ДЕНЬ СЛІДСТВА. (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 05 липня 2013, 17:47

den slidstva

Криворізьких слідчих привітали і відзначили нагородами з нагоди 50 річчя служби

1 липня 1963 набув чинності Указ Президії Верховної Ради СРСР, згідно з яким право провадження попереднього слідства було надано органам охорони громадського порядку. З цього моменту почався перший етап становлення сучасного слідчого апарату органів внутрішніх справ. У його компетенцію спочатку ввійшло розслідування загальнокримінальних злочинів, згодом були віднесені й найбільш складні справи про господарські злочини. Сьогодні в органах слідства України працює понад 18 тисяч чоловік. У нашому місті це 280 правоохоронців, яких було відзначено нагородами на урочистостях з нагоди 50 – річчя служби.

Новий етап реформування слідчих органів розпочався з моменту прийняття у 2012 році нового Кримінального процесуального кодексу України. Незважаючи на ускладнення процедури проведення процесуальних дій, результати цієї роботи відповідають позитивним показникам, які були зафіксовані у минулих роках, адже ці зміни сприяли підвищенню якості роботи слідчих. Так тільки протягом першого півріччя поточного року слідчими підрозділами міста було розглянуто 17000 проваджень, по 10000 прийнято рішення, 1500 проваджень з обвинувачу вальними вироками направлено до суду.

В умовах нового КПК здійснюється щодобовий контроль за станом реагування на вчинення найбільш резонансних тяжких та особливо тяжких злочинів, що дозволяє правоохоронцям розкривати їх по гарячим слідам.

Слідчі органи міста мають свої, роками напрацьовані традиції. Серед них й визначення кращих підрозділів, й відзначення справжніх професіоналів. Правоохоронці Кривого Рогу крім професійних нагород отримали й міські відзнаки. Нагрудні знаки «За заслуги перед містом» 3-го ступеня було вручено Наталії Пенській – старшому слідчому слідчого відділу КМУ та Сергію Купчику – начальнику відділення розслідування злочинів, скоєних проти життя та здоров’я особи

Кубок переможців – найкращого слідчого підрозділу цьогоріч виборов слідчий відділ Центрально – Міського районного відділу внутрішніх справ.

Серед професійних нагород та відзнак цього дня були й пам’ятні медалі « 50 років слідчого апарату ОВС України» та «Міліція України – безпека держави», почесні грамоти міськвиконкому, подяки у службі. Колектив слідчого апарату міста сьогодні складається з молодих та перспективних міліціонерів, серед яких, не дивлячись на складність та небезпечність у роботі, 40 % складають жінки .

Далеко не кожен може стати слідчим, адже ця професія завжди вважалася найбільш інтелектуальною. Для її досконалого опанування потрібні не тільки глибокі знання у галузі юриспруденції, але і гостре почуття справедливості, вміння логічно мислити, спілкуватися з людьми, розуміти людське горе, бути готовим завжди прийти на допомогу. На щастя, було зазначено на святі, у Кривому Розі працюють саме такі професіонали.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank