Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПОШУК.ВІЙНА. (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 23 липня 2013, 18:08

poshuk viyna

На кордоні між Криворізьким та Петрівським районом попрацювали «чорні копачі».

Криворізька пошукова організація «Слава» проводить розкопки в межах Кіровоградській області, аби належним чином перепоховати загиблих воїнів часів Великої Вітчизняної, встановити їх особистість та знайти живих родичів. Звісно, якщо до останків не доберуться так звані «чорні копачі», яких цікавить лише власний прибуток. Нажаль, днями подібний інцидент стався на кордоні між Криворізьким та Петрівським районом.

70 років тому, на цьому полі, яке знадиться між населеними пунктами Луганка, Нованівка та Недайвода велися запеклі визвольні бої, на яких загинуло чимало воїнів. Криворізька пошукова організація «Слава» має офіційний дозвіл на проведення земельних робіт у Кіровоградській області. Так як двом пошуковим організаціям не можуть дати одну й ту саму територію для досліджень, пошуковці, побачивши чорні ділянки на полі, зрозуміли, що це справа рук «чорних копачів».

Мати змогу дослідити знайдені останки, аби перепоховати бійців, дізнатися ім’я та знайти родичів загиблих, пошукова група не може без відповідних регламентних документів. Дозвіл на ексгумацію, який дає Міністерство культури, в деяких ситуації доводиться чекати не один тиждень. Звісно, «чорним копачам» не потрібний чийсь дозвіл.

Вони віддали своє життя за Батьківщину, а у них забрали зброю, особисті речі, трофеї, а їх кістки з залишками взуття та одягу цинічно поклали у мішки та закопали у землю. Сподіваємося, відповідні органи та організації посилять охоронні заходи, аби «чорні копачі» не мали більше змогу нівечити пам'ять загиблих воїнів.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank