Розкажи про героя

ato m

Важлива інформація

warning
Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ІНВЕСТИЦІЙНІ МОНЕТИ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 23 липня 2013, 18:17

moneti

З кожним роком в українців з’являється все більший вибір де і як зберігати свої заощадження.

Окрім відкриття депозитних рахунків у банках, чи-то купівлі дорогоцінних металів, нині популярності набуває придбання інвестиційних монет. Сьогодні Нацбанк України пропонує надійний спосіб зберігання грошей вдома. Згідно з даними Національного банку України, лише за шість місяців поточного року в нашій державі інвестиційних монет було продано майже 16 тисяч – на загальну суму понад 31 мільйон гривень. Порівнюючи минулорічні показники, а це майже 18 тисяч за весь рік, можна стверджувати – українці переконалися у вигідності таких інвестицій. Такі монети виготовлені з золота та срібла найвищої проби срібні – номіналом в 1 гривню, та золоті – номіналом у 2, 5, 10 та 20 гривень. Їх можуть купувати як фізичні, так і юридичні особи. Вартість інвестиційної монети залежить виключно від дорогоцінного металу, його біржового курсу та ваги. Приміром, золота 5-гривнева монета вагою у 7,78 грамів коштуватиме в середньому стільки ж, скільки й золото відповідної маси, тобто більше 2,5 тисяч гривень. Їх можна не лише зберігати вдома, а й вільно їх продавати та дарувати.

Привабливість таких монет для українців, говорять працівники банку, полягає й у тому, що на їх вартість не впливає ані економічна, ані політична ситуація в державі, тому як дорогоцінні метали завжди у ціні, до того ж надійність зберігання коштів у інвестиційних монетах гарантована державою. Їх легко купувати. На сайті Нацбанку існує окремий розділ з цінами на всі монети, що оновлюються щодня, та переліком адрес, за якими їх можна придбати.

Єдине, про що треба турбуватися власникам монет – це про їх дбайливе зберігання в спеціальному футлярі. Адже якщо на монеті є механічні ушкодження, тоді її вартість буде меншою.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank