Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МІСЯЧНИК БЕЗПЕЧНОГО РУХУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 09 серпня 2013, 18:38

dai logo

У Дніпропетровській області проходить місячник безпечного руху

Питання безпеки руху є актуальним для всього світу. Організація об’єднаних націй проголосила 20111- 2020 роки Десятиріччям розвитку безпеки руху. В Україні відповідно розроблено і активно впроваджується Національний план дій для створення безпеки на автошляхах, у рамках якого передбачено чимало заходів. Так на Дніпропетровщині у серпні стартує дві профілактичні акції – місячник безпечного руху та «Увага! Діти на дорозі!».

У рамках місячника безпечного руху у місті та області створені мобільні групи, які контролюють дотримання вимог безпеки дорожнього руху. В цей час особлива увага приділяється виконанню заходів, що спрямовані безпосередньо на усунення причин і умов скоєння ДТП та створення безпечних умов для руху транспорту і пішоходів. Протягом місячника працівники ДАІ здійснюють додаткові перевірки технічного стану пасажирських автотранспортних засобів. Інспекторський склад дорожньо-патрульної служби проводить цілеспрямований нагляд за дотриманням водіями, пішоходами та пасажирами Правил дорожнього руху. Традиційно особлива увага приділяється попередженню дитячого травматизму : проводиться обстеження під'їзних шляхів до учбових закладів, оновлюється дорожня розмітка, встановлюються дорожні знаки, світлофори і облаштування примусового зниження швидкості "лежачі поліцейські. А вже з 20 серпня – напередодні нового навчального року, з метою профілактики дитячого дорожньо-транспортного травматизму розпочнеться місячник «Увага! Діти на дорозі!». Адже за статистикою ДАІ, саме у вересні збільшується кількість ДТП за участю дітей. Пояснюється це тим, що протягом літнього відпочинку школярі практично не беруть самостійної участі в дорожньому русі і, забувши правила безпечної поведінки на вулицях і дорогах, часто стають винуватцями дорожніх трагедій. Тому головна задача місячника – попередити аварії, навчити юних учасників руху правилам поведінки на дорозі, нагадати школярам про правила керування велосипедами, мопедами, скутерами.

Працівниками ДАІ будуть відвідані дитячі навчально-виховні заклади, проведені бесіди з дітьми. Наряди ДПС при несенні служби приділятимуть увагу поведінці дітей на вулично-шляховій мережі. Як правило, після літніх канікул, діти часто забувають, як поводитись на дорозі, тож їх непосидючість, енергійність та неуважність водіїв може призвести до непередбачуваних наслідків. Зважаючи на це, Державтоінспекція закликає водіїв бути особливо уважними під час руху поблизу місць відпочинку дітей і заздалегідь знижувати швидкість, не роботи обгін транспорту, зупинятися і пропустити дітей, які переходять дорогу. Адже, поведінку дитини важко передбачити. Нагадують інспектори ДАЇ і про інші запобіжні засоби. Першого ж вересня усі наряди ДАІ працюватимуть у посиленому режимі. Біля навчальних закладів буде сконцентровано більша частина особового складу Державтоінспекції. А в школах серед перших уроків буде проведено урок вивчення Правил дорожнього руху.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank