ЗБОРИ КАРАТИСТІВ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 15 серпня 2013, 18:06

karate

Криворізькі каратисти здобули безцінний тренувальний досвід на міжнародних спортивних навчаннях, що пройшли на Херсонщині.

Літня пауза у спортивно-змагальному циклі не дає підстави вважати, що двері чималої кількості спортивних федерацій та осередків Кривого Рогу є замкненими для вихованців тих чи інших профільних секцій. Щороку керівники спортивної громадськості міста намагаються заповнити літнє міжсезоння такими заходами, як проведення позаміських навчально-тренувальних зборів. Не відійшли від цієї традиції представники Криворізької федерації кіокушин-карате, які взяли участь у навчаннях міжнародної школи «Херсон-2013».

Одним із провідних осередків популяризації східних єдиноборств у Саксаганському районі міста є Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп». У восьми спортивних відділеннях Центру насьогодні здобувають фізичну майстерність 750 вихованців, більше ста з яких – діти від шести до сімнадцяти років - представляють Криворізьку федерацію кіокушин-карате. Майже 75% вихованців приходять до секції змалечку й протягом багатьох років не змінюють улюбленому спортивному вподобанню. Серед них – чимало колишніх випускників Центру спорту «Олімп».

Декілька років тому успішні результати місцевих каратистів були відзначені Національною федерацією кіокушин-карате, яку очолює Сергій Всеволодов. З тих пір криворіжці отримали прописку в міжнародній школі з цього виду східних єдиноборств, яка влітку запрошує найкращих до участі у навчально-тренувальних зборах на Херсонщині під керівництвом головного сенсея країни.

За переконанням керманича криворіжців, виїзні навчання мають для спортсменів безцінне значення. Робота у колективі допомагає каратистам легше адаптуватися у складних умовах, подолати страх, позбутися певного стресу. Це йде на користь не тільки для новачків міжнародних зборів, а й для спортсменів-розрядників, кандидатів та майстрів спорту України.

Наступного року Міжнародна школа кіокушин-карате відзначить свій перший ювілей – 25-ту річницю з дня заснування. За цей час у літньому тренувальному таборі з’явилося чимало традицій, одна з яких – вручення нових кваліфікаційних ступенів. Цьогоріч 15 каратистів отримали чорні пояси. Було відзначено й голову Криворізької федерації кіокушин-карате. Відтак, Олександра Панчукова урочисто привітали з успішним проходженням атестації на четвертий Дан.

Черговий спортивний сезон обіцяє криворізьким каратистам досить щільний графік змагань. Щомісяця на земляків чекає участь у двох офіційних турнірах.
 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank