Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
РЕЙД «УВАГА! ДІТИ НА ДОРОЗІ!» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 30 серпня 2013, 17:44

dai logo

У Дніпропетровській області проходить рейд «Увага!Діти на дорозі!»

Щорічно з 20 серпня по 20 вересня в Україні проходить Всеукраїнський конкурс-рейд "Увага! Діти на дорозі!". Основна мета рейду – проведення додаткової профілактичної роботи по недопущенню порушень Правил дорожнього руху його юними учасниками. Про необхідність та актуальність цих заходів свідчить те, що, на жаль, кількість аварій за участю дітей зростає. Так тільки з початку року на Дніпропетровщині сталася 191 ДТП, в яких загинуло 10 дітей. Аби змінити ситуацію на краще та запобігти травмуванню юних учасників дорожнього руху цьогоріч вирішено провести чимало профілактичних заходів, в одному з них взяла участь і наша знімальна група.

Аналіз дорожньо-транспортних пригод , зазначають інспектори ДАІ, свідчить про те, що основний сплеск дитячого дорожньо-транспортного травматизму спостерігається в перші дні навчального року. Це викликано тим, що юні пішоходи за час літніх канікул відвикли від інтенсивного дорожнього руху, забули правила безпечної поведінки на вулицях та дорогах. Аби нагадати прості, втім не менш діючі і корисні правила поведінки на дорозі і привернути увагу до проблеми не лише пішоходів, а й водіїв, юні інспектори дорожнього руху, разом з працівниками ДАІ провели рейд. Дівчата роздавали інформаційні листівки водіям і нагадували дорослим та малечі про основні закони дороги.

Перевіряли юні інспектори дорожнього руху і знання водіїв, які в свою чергу теж мають претензії до поведінки пішоходів. Та зрештою аварійних ситуацій не бажає ніхто.

У Кривому Розі з початку року сталося 40 ДТП за участю дітей, в аваріях загинуло 2 дитини, 45 травмовано. Втім, як показує практика у 80% випадків винуватцями нещасних випадків ставали дорослі. За статистикою, на жаль, не один рік поспіль, залишаються незмінними й причини скоєння ДТП.

Щодня нагадувати абетку дороги дітям та на власному прикладі доводити повагу до про правил поведінки на автошляхах – ось прості і дієві заходи , що можуть зробити батьки для безпеки малечі. Активну участь у профілактиці дорожнього травматизму беруть й юні інспектори дорожнього руху.

У рамках акції «Увага!Діти на дорозі!» Державтоінспекцією здійснено обстеження ділянок, що прилягають до територій дитячих та навчальних закладів та якими проходять маршрути руху шкільних автобусів. З метою усунення недоліків в організації руху здійснена заміна несправних засобів регулювання, оновлена дорожня розмітка біля шкіл. Особлива увага цим об’єктам приділятиметься й безпосередньо 1 вересня, коли в навчальних закладах проходитиме свято Першого дзвоника.

Основне наше спільне завдання - максимально швидка адаптація дітей після відпочинку до міського життя з його насиченим дорожнім рухом, сподіваємося , що результатом стане зменшення випадків дитячого травматизму на дорогах.