Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ПАРТИЗАНСЬКОЇ СЛАВИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 20 вересня 2013, 17:45

den partizan

22-го вересня Україна відзначатиме День партизанської слави.

Це свято було запроваджене на вшанування усіх, хто боровся з ворогом в роки окупації. В роки Великої Вітчизняної війни на території нашої країни діяло більше шести тисяч партизанських загонів, з них – 28 у Дніпропетровській області. Урочистості на честь учасників партизанського руху відбулися у Кривому Розі.

Вже дванадцятий рік поспіль біля братської могили загиблим воїнам, що у Центрально-Міському районі, збирається чимала група людей. Серед них – представники органів міської влади, ветерани, учасники бойових дій, учнівська та студентська молодь. Усі приходять, аби вшанувати пам’ять героїв, які заплатили життям за визволення нашої Вітчизни з фашистської окупації.

На сьогодні у місті нараховується 26 учасників партизанського руху, які воювали у загонах України, Росії та Білорусії. Для них день партизанської слави – особлива дата, яку прийнято відзначати у колі однополчан і представників ветеранських організацій.

Вдячність за мужність та героїзм, виявлені учасниками антифашистського руху, ніколи не втратить своєї актуальності. В роки війни у нашому місті діяло 14 підпільних груп та 2 партизанських загони.

Живою легендою стали імена тих, хто втратив життя заради блакитного неба над головою нащадків. Тож урочисте покладання квітів до пам’ятника жертвам війни – це прояв вдячності за далекий подвиг, мужність і сміливість, які допомогли іншим у роки окупації. Пам’ять про це має жити вічно.

На жаль, з кожним роком, зменшується кількість учасників партизанського руху в Україні. Не всі герої визволення за станом здоров’я та віком можуть в ці пам’ятні дні прийти та вклонитися могилам загиблих товаришів. Тож збереження пам’яті про великий подвиг дідів та прадідів є почесною справою для сьогоднішніх поколінь.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити