Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПАВЛОВ. ПАРТИЗАНИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 23 вересня 2013, 18:23

partizan 2

У День партизанської слави, тих, хто брав участь у партизанському русі, вітали представники влади.

22-го вересня на загальнодержавному рівні відзначався День партизанської слави. 26 колишніх партизан нині живуть у Кривому Розі. Герой нашого наступного сюжету Георгій Челядінов – один з них. Напередодні дня Партизанської слави його - колишнього партизана відвідали представники місцевої влади та ветеранських організацій.

Вже в 13 років Георгій Челядінов був активним учасником партизанського руху у Криму. У 1943 Георгій Федорович разом зі своєю старшою сестрою пішов у кримський ліс до партизан, він став зв’язковим, вона – санітаркою. Пізніше у складі 5-го партизанського загону брав участь у визволенні Севастополя. Найбільше, згадує Георгій Федорович, лякали прочісування німцями лісу у пошуках партизан, болісними були втрати товаришів, запам’яталися виконання надскладних завдань, покладених керівництвом на юначі плечі.

Військова справа настільки захопила хлопця, що після закінчення війни Георгій Федорович вступив у військове училище, по закінченні служив у Китайській народній республіці, у Польщі і країнах Прибалтики. Демобілізувався ж Георгій Челядінов полковником з Криворізької танкової дивізії. Вже більше 60 років душа в душу живе з дружиною Адою Прокопівною, має двох дітей і трьох онуків. З днем партизанської слави Георгія Федоровича як колишнього партизана прийшли привітати представники міської влади, міської ради ветеранів та народний депутат України Костянтин Павлов. Вони вручили господарю подарунки, поцікавились його умовами життя і пообіцяли вирішити проблеми, які хвилюють подружжя ветеранів війни. Вітаючи колишнього бійця зі святковою датою, Костянтин Павлов наголосив на значенні партизанського руху в роки Великої Вітчизняної війни та важливість проведення зустрічей ветеранів війни з молоддю.

Нині Георгій Федорович веде активний спосіб життя, зранку робить зарядку, бавиться з онуками, допомагає дружині по господарству. Впродовж багатьох років він бере участь у військо-патріотичному вихованні молоді. Спогадами про свої юнацькі роки і про бойове партизанське минуле Георгій Федорович постійно ділиться на зустрічах з школярами та студентами.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank