Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
АКЦІЯ "ЦУКЕРКА ЗАМІСТЬ СИГАРЕТИ" (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 01 жовтня 2013, 18:11

ARCELOR

На "ArcelorMittal Кривий Ріг" відкрився традиційний Тиждень Здоровя-2013-ть.

Цей захід одночасно проходить в багатох країнах світу, де розташовані підприємства сталеливарної корпорації ArcelorMittal. У Кривому Розі цьогоріч тиждень розпочався акцією під назвою "цукерка замість сигарети".

Міняємо сигарети на цукерки, – з такою несподіваною пропозицією активісти молодіжної організації "ArcelorMittal Кривий Ріг" зустрічали на прохідній співробітників підприємства і відвідувачів. Цього року Тиждень Здоров'я-2013 на ArcelorMittal Кривий Ріг відкрився ранкової акцією "цукерка замість сигарети". Волонтери агітували кинути палити, пропонуючи замість сигарети карамель. Молоді люди впевнені, що сьогодні модно бути здоровими. Дівчата та хлопці роздавали карамель всім, хто підтримує ідею здорового, активного способу життя.

Чи вдасться активістам молодіжної організації роздати приготовані цукерки? Вочевидь, ні, констатують волонтери. За їхніми спостереженнями, співробітники ArcelorMittal Кривий Ріг активно позбавляється шкідливої ​​звички. Таку ж тенденцію масової відмови від тютюнопаління відзначають і соціологи: за останні 5 років кількість курців в Україні зменшилася на 17%.

Головна мета, яку поставили волонтери, – залучити до лав некурців якомога більше людей.

Самі волонтери впевнені, що такий бартерний обмін в мініатюрі некурцям просто підніме настрій, а курців, можливо, змусить по-іншому ставитись до своїх звичок.

За результатами ікції "цукерка замість сигарети" цьогоріч близько 60-ти працівників ArcelorMittal Кривий Ріг добровільно

По результатам акции “конфета вместо сигареты” в этом году около 60-ти работников ArcelorMittal Кривой Рог добровільно обміняли нікотин на карамель. Втім, кількість розданих цукерок, звичайно, виявилася набагато більшою. Волонтери роздавали цукерки з задоволенням, з побажанням позитивного початку робочого тижня і зі сподіванням.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank