ПРЕС-КОНФЕРЕНЦІЯ «РУДІ ТЕКСТИ» (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 жовтня 2013, 18:44

rudi teksti

Цими вихідними Кривий Ріг перетвориться на центр літературного життя України, адже у суботу та неділю у нашому місті пройде фестиваль «Руді тексти», участь у якому візьмуть десятки вітчизняних поетів та письменників, а також гості з Польщі. Фестиваль проходить за підтримки виконкому Криворізької міськради. Серед партнерів заходу – благодійний фонд «Громадська ініціатива мешканців Кривбасу», та спілка поляків Кривого Рогу«Ойчизна». Програма літературно-музичного фестивалю буде дуже насиченою.

Після річної перерви наймасштабніший літературний захід Кривого Рогу повертається. 5й літературно-музичний фестиваль «Руді тексти» цього року має статус міжнародного і вражає своєю рекордною кількістю учасників. Окрім місцевих поетів та письменників очікується цілий літературний десант з інших міст – Києва, Харкова, Симферополя, Львова. Серед учасників «Рудих текстів» є чимало відомих імен та цікавих особистостей.

Окремий розділ фестивалю буде присвячений дискусії про особливості художнього перекладу, яка пройде у книгарні Букініст. І тут особливий інтерес викликає гостя зі Львова, відомий перекладач та поетеса Маріанна Кіановська.

Очікуються на фестивалі і зарубіжні гості, зокрема відома польська поетеса та перекладач Анета Камінська, творчий вечір якої пройде у клубі шанувальників старовини на вулиці Жовтневій у суботу о 14 годині. Того ж дня виставкова зала прийматиме творців криворізького альманаху «Символ», а родзинкою стане особиста зустріч з авторами випуску. Розказати про усіх учасників фестивалю неможливо, адже кожен з них цікавий по-своєму. На «Рудих текстах» очікуються улюблениця криворізької публіки киянка Таня-Марія Литвинюк, відома своєю незвичною манерою декламування віршів та обличчя еротичної української поезії Леся Мудрак-Ковалівна, епатажний поет та прозаїк Максим Матковський, незмінний учасник фестивалю Валерій Сазонов та багато інших.

Серед подій фестивалю «Руді тексти» окремо хочеться сказати про дитячу творчість. Цього року у юних криворізьких дарувань буде можливість заявити про себе під час дитячих поетичних читань «Руденькі тексти». Про такий захід в рамках фестивалю організатори мріяли вже не один рік.

Серед особливих гостей вже з музичного світу на «Руді тексти» завітають гурти «Вів’єн морт» та «Драмтіатр». Основні заходи фестивалю будуть проходити протягом суботи та неділі у парку Правди, центральній бібліотеці для дорослих, виставковій залі та магазині «Букініст».
 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank