РОБОЧА ПОЇЗДКА. АМБУЛАТОРІЯ, СТ. «РОКОВАТА» (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 жовтня 2013, 18:47

ambulatoria rokovata

У нашому місті завершується будівництво чергових об’єктів: амбулаторії сімейної медицини на бульварі Кірова, 2 та залізничної станції «Роковатої». У рамках робочої поїздки міський голова Юрій Вілкул ознайомився з ходом підготовки новинок до відкриття, яке очікується вже найближчим часом.

В рамках реформування медичної галузі до відкриття готується чергова амбулаторія сімейної медицини. Триває реконструкція приміщень колишнього окремо розташованого філіалу за адресою: Бульвар Кірова, 2А. Незабаром тут обслуговуватимуться майже 1300 мешканців Довгинцівського району. Загальна площа приміщень амбулаторії понад 500 метрів квадратних, – це реєстратура, аптечний пункт, кімната для очікування пацієнтів, гардеробна для відвідувачів, кабінет завідувача амбулаторією, кабінети прийому лікаря (в тому числі на першому поверсі для немобільних пацієнтів), процедурний кабінет, оглядова, стерилізаційна, кабінети щеплення за забору біоматеріалів, денний стаціонар, фізіотерапевтичний кабінет, лабораторна, кімната для збереження інвентарю та інше.

Амбулаторію укомплектовано згідно табеля матеріально-технічного оснащення закладів первинної медичної допомоги на суму більше шестисот тисяч гривень.

Наступний об’єкт, будівництво якого завершується, - залізнична станція «Роковата». В ході робочої наради за участю міського голови Юрія Вілкула розглянуто основні питання завершального етапу будівництва.

Наразі будівництво станції виконано на 90%; відкриття об’єкту попередньо заплановано на 15-те жовтня.
 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank