ДИТЯЧИЙ САДОЧОК. ОПАЛЮВАЛЬНИЙ СЕЗОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 жовтня 2013, 18:51

ditsad

У дошкільних навчальних закладах Кривого Рогу розпочався опалювальний сезон.

Дніпропетровська область завчасно завершила підготовку об’єктів житлово-комунальної сфери до роботи у холодний період. А Кривий Ріг – одним з перших у області розпочав опалювальний сезон. Завдяки проведеній міською владою роботі, у місця з постійним перебуванням людей тепло вже надійшло. Наші журналісти побували у дитячих садочках та власноруч перевірили температуру повітря у приміщеннях.

Дошкільний навчальний заклад № 1 один з найстаріших дитсадочків міста. В його стінах виховується 108 маленьких мешканців Центрально-Міського району. З ранку сюди із задоволенням поспішає малеча, адже тут не лише весело і цікаво, а й комфортно і затишно.

І дійсно, температура повітря більше 20 градусів тепла, адже опалювальний сезон у дошкільних начальних закладах міста вже розпочався. У дитячий садочок № 1 тепло надійшло ще 1 жовтня.

В усіх чотирьох групах та спальних приміщеннях підтримується належна температура повітря. Цьому сприяє і якісна подача теплоносіїв, і проведені завчасно ремонти. У багатьох садочках замінені вікна, перевірена робота системи опалення, тож, навіть, до нехарактерного для цього сезону різкого зниження температури, комунальні заклади були готові.

304 дитячий садочок обслуговує мешканців Карачунів. І якщо у їх будинки тепло лише починає надходити, то вже майже всі 149 дошкільних навчальних закладів обігріваються і працюють у комфортному температурному режимі. Питання теплозабезпечення закладів з постійним перебуванням людей, до яких відносяться й дошкільні навчальні заклади, знаходяться на особистому контролі міського голови Юрія Вілкула. Міські служби намагаються зробити все, аби криворіжці почували себе комфортно і не страждали від низьких температур. Натомість, в свою чергу, від мешканців міста чекають своєчасної оплати за комунальні послуги та недопущення появи заборгованості.
 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank