ВБИВСТВО (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 03 жовтня 2013, 18:53

milicia spina

Криворізькі правоохоронці затримали 15- річного підлітка за підозрою у скоєнні вбивства

Найбільше покарання, згідно чинного законодавства, передбачено за найтяжчі злочини, до яких відноситься і вбивство. Нещодавно 15 річного криворізького юнака затримано за підозрою саме у такому злочині. Причина вбивства – небажання віддавати борг у 800 гривень . До Жовтневого райвідділу міліції звернулася схвильована жінка, яка повідомила, що кілька днів тому з дому пішов її 19-річний син та до дому не повернувся. Пошуки хлопця, який завжди поводився відповідально і повідомляв про своє місце перебування, батьки спочатку розпочали самостійно. Та згодом таки звернулися за допомогою до правоохоронців.

Згодом було встановлено, що 21 вересня хлопця на розмову викликав 15 річний знайомий, який був йому винен 800 гривень. Втім, як з’ясувалося, запланувавши зустріч, готувався підліток до іншого.

Скоївши вбивство, хлопець забрав у загиблого ноутбук, документи, кросівки і залишив місця злочину, за який тепер відповідатиме , згідно чинного законодавства. Відомості за цим фактом внесені до Єдиного реєстру досудових розслідувань з попередньою правовою кваліфікацією за ч. 1 ст. 115 Кримінального кодексу України «Умисне вбивство». Санкція статті передбачає покарання у виді позбавлення волі строком від 7 до 15 років.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank