МІСЯЧНИК ЛЕГАЛІЗАЦІЇ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2013, 17:25

sobranie 6

У місті підбито підсумки місячника добровільної легалізації найманих працівників. Впродовж нього підприємці офіційно працевлаштували більше 700 своїх працівників.

Згідно з розпорядженням міського голови Юрія Вілкула впродовж вересня у Кривому Розі проводився місячник добровільної легалізації суб’єктами господарювання своїх найманих працівників. Наразі підбито його підсумки.

Більше 720 найманих працівників було офіційно працевлаштовано протягом місячника легалізації трудових відносин. Це на 30% договорів більше ніж реєструється щомісяця зазвичай. Учасники круглого столу, організованого виконкомом Криворізької міської ради, розглянули результати спільної роботи, до якої були залучені представники міського центру зайнятості, державної інспекції праці, , податкової інспекції, управлінь пенсійного фонду та члени районних робочих груп. У ході круглого столу було зазначено - в нашому місті нині більшість підприємців малого і середнього бізнесу більш-менш впорядкували свої правові трудові відносини. Втім, ще залишаються проблемні питання, які заважають стовідсотковій легалізації робочих місць.

Деякі підприємці навмисно ухиляються від сплати податків, порушують норми законодавства щодо виплати заробітної плати та гарантованого права працівників на соцстрахування і пенсійне забезпечення.

Протягом вересня співробітники міського центру зайнятості провели більше 200-т заходів для роботодавців по ознайомленню із законодавством України про працю, в яких взяли участь майже п’ятсот представників малого і середнього бізнесу. Також чинне трудове законодавство України підприємцям роз’яснювали спеціалісти державної реєстраційної і податкової служб та пенсійного фонду України.

Більше тисячі безробітних, зареєстрованих у центрі зайнятості, теж отримали консультації щодо працевлаштування. З питань нелегальної трудової зайнятості та експлуатації дитячої праці було проведено три виїзні акції у навчальних закладах міста. Місячник носив інформативний характер, і надав можливість легалізувати роботодавцям своїх працівників без покарань.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank