СТВОРЕННЯ СК «КРИВБАС» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2013, 17:32

sk krivbass

У Кривому Розі створено громадську організацію «Спортивний клуб «Кривбас», яка опікуватиметься розвитком зимових, ігрових та інтелектуальних видів спорту.

Про це повідомили на прес-конференції для представників засобів масової інформації, яка відбулася у приміщенні шахового клубу.

У Кривому Розі відбулася неординарна за змістом подія. Відтепер наше місто представлятиме новостворена громадська організація «Спортивний клуб «Кривбас». Згідно статуту – це неприбутковий осередок, метою якого є максимальна підтримка спортивного руху, створення належних умов для розвитку спорту високих досягнень. Таке рішення було прийнято на установчих зборах та обрано керівний склад організації. За одноголосним рішенням почесним президентом спортклубу «Кривбас» став міський голова Юрій Вілкул.

За словами ініціаторів створення СК «Кривбас», протягом останніх місяців пройшло багато зустрічей, консультацій та переговорів зі спортивною громадськістю міста і потенційними інвесторами, вивчено світовий досвід. У результаті – прийнято рішення про створення в місті унікальної громадської організації, яка насьогодні не має аналогів в Україні.

З перших днів заснування громадська організація опікуватиметься розвитком інтелектуальних, зимових та ігрових видів спорту. Так, розвитком хокею з шайбою і фігурного катання займатиметься Олег Малачевський, а директором Департаменту з розвитку баскетболу обрано Анатолія Буряка. У планах цього осередку – будівництво семи відкритих баскетбольних майданчиків, допомога з ремонтом існуючих, збільшення та збереження кількості змагань, підтримка дитячо-юнацького та ветеранського баскетболу, участь команди майстрів – БК «Кривбасбаскет» у суперлізі країни.

Чимала відповідальність покладена на департамент з розвитку футболу, який очолив депутат облради Сергій Поліщук. Метою цього спортивного органу є примноження та збереження міських дитячих секцій з футболу, підтримка любительських змагань за участю клубів підприємств та організацій, популяризація ветеранського футболу. У місті заплановано будівництво 5-ти майданчиків зі штучним покриттям, відродження команди майстрів «Кривбас».

У планах громадської організації «Спортивний клуб «Кривбас» - всебічна підтримка інтелектуальних видів спорту. Цей обов’язок взяв на себе Департамент з розвитку шахів, який очолив Микола Іщенко.

На зустрічі було підкреслено, що спортивний клуб «Кривбас» відкритий для всіх небайдужих мешканців, які вболівають за рідне місто й спортивних, громадських та комерційних структур, що готові зробити свій внесок та взяти участь у розвитку криворізького спорту.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank