ПОЧАТОК ОПАЛЮВАЛЬНОГО СЕЗОНУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 04 жовтня 2013, 17:34

batareya

Підприємства теплокомуненергетики розпочали подачу тепла на об’єкти соціальної сфери; ведеться поступове підключення до системи теплопостачання житлового фонду.

З 1-го жовтня державне підприємство «Криворізька теплоцентраль» та Комунальне підприємство «Криворіжтепломережа» розпочали подачу тепла на заклади та установи соціальної сфери; наразі здійснюється поступове підключення до систем теплопостачання житлових будинків.

Опалювальний сезон розпочато, підприємства теплокомуненергетики нашого міста одностайно запевняють у стовідсотковій своїй готовності навіть до найморознішої зими, яку прогнозують.

Початку нового опалювального сезону не завадили певні структурні зміни – наразі триває процес повернення тепломереж та тепло- розподільчих пунктів, що знаходилися на балансі комунального підприємства «Криворіжтепломережа», знову до державного підприємства «Криворіжтеплоцентраль».

Від такої реорганізації, говорить Сергій Бульбас, безпосередньо споживачі лише виграють за рахунок підвищення якості отримуваних послуг.

Це, здебільшого, внутрішні, робочі моменти і на якість та безперебійність надання послуг теплопостачання в жодному разі не впливають. Процес опалювального сезону, запевняють представники обох підприємств, триватиме

Тарифна політика на теплопостачання залишається незмінною. Територіально підприємства, як і раніше, обслуговуватимуть: Криворізька теплоцентраль – Жовтневий, частково Саксаганський та Довгинцівський райони; Криворіжтепломережа подаватиме теплоносій для Інгулецького, Центрально-Міського, Дзержинського, Тернівського, частково Саксаганського та Довгинцівського районів. Відповідно, із запитаннями, в разі чого, звертатися безпосередньо до свого підприємства - надавача послуг.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank