ПОЗДОРОВЛЕННЯ ВЧИТЕЛЯ. (ВІДЕО) PDF Друк
Неділя, 29 вересня 2013, 17:42

vitanie vchitelia_saltovska

Другий місяць осені починається зі свята Дня вчителя. Це можливість виказати подяку тим, хто супроводжує тебе протягом усього шкільного життя, хто разом з тобою радіє перемогам і навчає новим знанням. Найкращим доказом учнівської любові є те, що і після закінчення школи випускники не забувають своїх улюблених вчителів і відвідують їх вже зі своїми дітьми та онуками. До першої вчительки зі словами подяки та подарунками завітала й голова Центрально –Міського району Ірина Салтовська

Ось він - шкільний альбом, де всі ще схожі на маленьких горобчиків – такі ж гомінливі, швидкі і непосидючі, і вона – їх перша шкільна мама – Ніна Костянтинівна Бардась. Ця чарівна жінка пропрацювавши 42 роки у школі і сьогодні пам’ятає всіх своїх учнів поіменно - бо за її словами вони в неї всі найкращі!

Навчала шкільним наукам Ніна Костянтинівна і Ірину Салтовську –голову Центрально - Міської районної у місті ради, тому особливо приємно було приймати нагороду – нагрудний знак «За розбудову Центрально – Міського району» саме з рук своєї учениці.

Оселя вчительки і сьогодні наповнена книгами та роботами своїх учнів, яких вона вчила перш за все загальнолюдським цінностям, а потім вже премудростям шкільної науки.

Вона вміла об’єднати навколо себе, розповідає Ірина Салтовська, і учнів, і батьків, вона ж була ініціатором відзначення свят вулиці та мікрорайону,де мешкає і сьогодні. Тому і двері її оселі майже ніколи не зачиняються. Завжди тут людно.

У першу неділю жовтня відзначатиметься свято День вчителя. Тож у кожного з нас є ще декілька днів щоб просто набрати номер телефону і почути знайомий голос улюбленої вчительки, або відправити їй вітальну листівку, тій людині, яка колись зустріла нас на порозі школи і віддала нам часточку своєї душі.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank