Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРЕЗЕНТАЦІЯ ПРОЕКТУ ДЛЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 11 жовтня 2013, 17:05

sobranie 11

У Кривому Розі стартує соціальний проект «Країна здійснених мрій» для людей з обмеженими фізичними можливостями.

Сьогодні, 11 жовтня у виконкомі Дзержинської районної у місті ради відбулася презентація нового масштабного проекту«Країна здійснених мрій» для людей з обмеженими фізичними можливостями. Під час проекту вони зможуть проявити і розвинути свої творчі здібності і не тільки.

Можливість жити максимально повним життям, розвивати природні таланти та відкривати нові творчі горизонти – це лише невеликий перелік тих цілей, на які спрямований новий соціально-громадянський проект «Країна здійснених мрій». Ініціаторами та засновниками проекту є виконком Дзержинської райради і Дзержинська районна організація Партії регіонів в особі депутата Іванова Юрія Олександровича. Презентація проекту відбулася у райвиконкомі, де зібралися безпосередні учасники, волонтери та організатори заходу.

Зараз тільки у Дзержинському районі нараховується 300 дітей-інвалідів та 200 студентів з обмеженим фізичними можливостями. Завдяки новому проекту усі вони зможуть розкрити свої таланти і творчі здібності, а також навчитися тому, про що давно мріялося. Для цього на першому етапі акції буде створено спеціальний банк даних.

Під час другого етапу проекту, який триватиме протягом усього наступного року в Дзержинському районі працюватимуть школи майстерності, де люди з обмеженими фізичними можливостями зможуть опанувати цікаві для себе творчі види діяльності.

Фіналом акції має стати великий фестиваль «Країна здійснених мрій» з нагородженням переможців та тих, хто брав активну участь і допомагав у реалізації проекту. Тож незважаючи на обмеження своїх фізичних можливостей, інваліди зможуть проявити себе у творчості та наповнити життя цікавим і змістовним дозвіллям. Із заявками на участь у проекті «Країна здійснених мрій» усі бажаючі можуть звертатися до Дзержинського райвиконкому.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank