Серце України

final banner_ua

LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
ВИСТАВКА ДО ДНЯ ХУДОЖНИКА (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 15 жовтня 2013, 18:07

vistavka

Чимало талановитих робіт презентували міські живописці на виставці, присвяченій Дню художника.

Таланти криворізьких живописців вже давно широко відомі за межами України, а їх витвори зберігаються в численних колекціях на батьківщині та за кордоном. Своє професійне свято – День художника – вони відзначили яскравою виставкою найкращих робіт на різноманітну тематикою. Поздоровити художників зі святом до міської виставкової зали завітало чимало криворіжців.

Вже стало традицією відзначати День художника в міській виставковій залі презентацією нових робіт, криворізькі живописці заздалегідь готуються до цього дня, адже творчі зустрічі завжди дарують яскраві враження та нові ідеї. Більше 50 картин презентували і заслужені метри пензля, і молоді художники, котрі тільки приєднуються до цього творчого кола. Привітали художників зі святом представники міської та районної влади, адже криворізькі живописці завжди гідно представляють наше місто на численних виставках і презентаціях.

Чимало теплих слів пролунало і від викладачів КНУ та шкіл мистецтв, які вчать секретам живопису майбутніх художників. Внесок педагогів у розвиток образотворчого мистецтва у Кривому Розі теж оцінило місто: найкращі вчителі були відзначені почесними грамотами Центрально-Міського виконкому. Не забули і про талановитих юних вихованців, отримання відзнак нарівні з досвідченими живописцями стало для них важливою подією.

Пейзажі, натюрморти, портрети – розмаїття жанрів і технік свідчили не лише про високий рівень майстерності, а й про прагнення митців вдосконалювати своє мистецтво. Живописці впевнені: сучасні комп’ютерні програми можуть зробити картину досконалою, але ніколи не зроблять ії живою, це – прерогатива пензля, адже художник вкладає у витвір часточку своєї душі.

Цього року вперше представив на знаковій виставці свої незвичайні витвори – картини на склі – криворізький майстер Василь Пилка. Його роботи вже отримали визнання за кордоном, знають їх і криворіжці. Зараз наш земляк гідно представляє Україну на міжнародному рівні, але найголовнішими своїми поціновувачами вважає саме криворіжців.

Тільки художнику дарована можливість відкривати по-новому оточуючий світ для себе і для інших, бачити приховані таємниці Всесвіту і передавати в образах сутність філософських догм. І цей дар уповні використовують криворізькі художники, не забуваючи і про серії робіт, котрі увіковічують історичні куточки нашого міста. Вони теж є зберігачами історії, залишаючи Кривому Рогу картини його минулого і сьогодення, а Кривий Ріг – в свою чергу – підказує майстрам дивовижні сюжети. А які саме? –можна дізнатися у міській виставковій залі.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank