Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПРОМИСЛОВИЙ ТУРИЗМ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 04 листопада 2013, 19:15

promislovist

У місті триває підготовка до першого в Україні Міжнародного науково-практичного форуму «Індустріальний туризм: реалії та перспективи», що планує показати гостям Кривий Ріг?

З огляду на сучасні тенденції економічного розвитку і потужний потенціал нашого міста, промисловий туризм постає, як нове перспективне явище для Кривого Рогу. Цьогоріч наше місто виступило ініціатором проведення у листопаді першого в Україні Міжнародного науково-практичного форуму «Індустріальний туризм: реалії та перспективи», в якому братимуть участь викладачі вищих навчальних закладів України та Росії і фахівці розвитку туристичної галузі. У Кривому Розі активно впроваджується програма розвитку промислового туризму на 2013-2015 роки, вже розроблені екскурсії, котрі знайомитимуть з особливими куточками нашого міста.

Розвиток промислового туризму є складовою маркетингової стратегії Кривого Рогу та дієвим способом залучення інвестицій. Популяризація індустріальних об’єктів, створення привабливого інвестиційного іміджу міста, збільшення надходжень у місцевий бюджет – ті плюси, на які очікують спеціалісти. Перша оглядова промислово-туристична екскурсія, що проводилася у вересні, мала успіх, головною ії метою було - дати загальне уявлення про те, яким Кривий Ріг був колись і є зараз – насамперед, у промисловому сенсі. Від пам’ятника козаку Рогу – повз найглибші у Європі шахти «Родіна», «Ювілейна» та «Імені Леніна», із зупинкою біля пам’ятника загиблим шахтарям на крайній півночі міста та знайомство з музейним майданчиком неподалік Палацу культури Північного ГЗК, де представлено потужний арсенал гірничодобувної техніки – таким був маршрут експериментальної екскурсії з символічною назвою «Кривий Ріг – місто руди і металу»  

Учасники форуму планують презентувати сайт і логотип промислового туризму Кривого Рогу, над яким працювали фахівці Інституту розвитку міста, а також поділитися досвідом організації індустріального туризму. Доповнять картину заплановані по місту екскурсії. Наш Кривий Ріг має багату індустріальну спадщину – понад 800 цікавих для туристів об’єктів, у програмі розвитку промислового туризму вже визначено 30 екскурсійних маршрутів.Не залишилися осторонь і підприємства: «Арселор Міттал», «Суха Балка» та Криворізький залізорудний комбінат.

Кривий Ріг, як сучасний центр промислового туризму обіцяє не лише збільшення податкових надходжень до міського бюджету та формування позитивного інвестиційного іміджу Кривого Рогу. Це, насамперед, збереження та популяризація пам’яток індустріальної спадщини, чим особливо опікуються в Європі. І співпраця з фахівцями інших міст України та Росії, котру започаткує форум, стане для криворізьких науковців суттєвою підтримкою.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank