Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЛЕКЦІЯ «ЗДОРОВИЙ СПОСІБ ЖИТТЯ» (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 06 листопада 2013, 19:48

zsg

Формулою успіху ділилися з криворізькими студентами представники Міжнародної організації здорового способу життя.

В рамках програми губернатора Дніпропетровської області Дмитра Колєснікова «Міцне здоров’я – успішне життя» представники Міжнародної організації здорового способу життя та Федерації Workout Ukraine» проводять курс інтерактивних лекцій, спрямованих на оздоровлення молоді в Дніпропетровській області. Одну з них вони провели у Криворізькому будівельному коледжі.

«Здоров’я + знання = успіх» - таку формулу молоді пропонують для успішного життя представники Міжнародної організації здорового способу життя та Федерації Workout Ukraine , які відвідали Кривий Ріг з виховною метою.

На особистому прикладі організатори доводили присутнім на лекції – міцне здоров’я є запорукою успішного життя. Головне, говорять вони, зміни модель поведінки молодих людей стосовно свого здоров’я, виховати моду на здоровий спосіб життя, заняття фізкультурою і спортом.

Подібні інтерактивні лекції вже мали можливість почути студенти навчальних закладів Дніпропетровська, Дніпродзержинська та інших міст області. Їх мета не лише фізичний, а й інтелектуальний розвиток молоді.

Під час презентації відеоматеріалу та бесіди з лекторами молоді люди ознайомилися з основними принципами здорового способу життя, а також отримали відповіді на свої запитання

І можливо зрозуміли, що здоровий спосіб життя це завжди сучасно і завжди модно.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити