Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
САНСТАНЦІЯ ГРИБИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 07 листопада 2013, 19:11

grib

Осінь – традиційна пора збору не лише врожаю, а й грибів, яких у теплу та дощову погоду з’являється чимало. Проте представники санепідемстанції знову і знову нагадують – у нашому регіоні ростуть лише умовно їстівні гриби і не радять збирати їх на Дніпропетровщині. Але щороку знаходяться люди, які ризикуючи власним здоров’ям, продовжують це робити.

Теплий початок листопада, дощова погода – здавалося б рай для любителів збирати гриби. Проте статистика невтішна – з початку вересня на Дніпропетровщині дикоростучими грибами отруїлося 40 чоловік. При тому, що працівники санепідемстанції щороку попереджають – гриби нашого регіону, особливо ті, що ростуть у промислових містах, лише умовно їстівні. А відома усім бліда поганка, яка також часто-густо росте по області, може вести в оману і досвідчених грибників.

Дехто вважає, що термічна обробка - тривале кип’ятіння та використання оцту можуть нейтралізувати отруту блідої поганки, але це хибна думка.

Якщо ви відчули себе погано після вживання грибів, слід невідкладно промити шлунок та обов’язково викликати швидку. Самостійно впоратися з наслідками отруєння дикоростучими людина не може, тут потрібно лікування у стаціонарі. Крім того, навіть їстівні гриби спеціалісти не рекомендують вживати людям, які мають проблеми зі здоров’ям.

Якщо людині і вдалося вижити після отруєння грибами, наслідки від цього залишаються на все життя, токсин блідої поганки назавжди вражає внутрішні органи . Тож будьте пильними і не грайтеся з власним здоров’ям та життям.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank