Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ ВШАНУВАННЯ ПЕНСІОНЕРІВ ТА ВЕТЕРАНІВ ВНУТРІШНІХ СПРАВ УКРАЇНИ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 08 листопада 2013, 17:49

veterani mvs

У Кривому Розі вшановували та вітали ветеранів внутрішніх справ України.

Шостий рік поспіль 10 листопада відзначається день вшанування ветеранів та пенсіонерів внутрішніх справ України. До 1954 року цей день відзначали як свято Радянської міліції. У 2007, враховуючи значний внесок пенсіонерів та ветеранів ОВС у справу боротьби зі злочинністю та зміцнення правопорядку, було вирішено започаткувати щорічне свято на їх честь.

10 листопада – ця дата особливо символічна для тих, кому довелося працювати в органах внутрішніх справ ще за радянських часів, адже тоді цей день вважався професійним святом міліціонерів. Тому й не дивно, що керівництво МВС незалежної України прийняло рішення вшанувати саме у листопаді тих колег, які свого часу присвятили найкращі роки життя служінню законові та й зараз, перебуваючи на заслуженому відпочинку, не залишаються осторонь правоохоронної діяльності.

Напередодні свята, за ініціативи керівництва криворізької ДАІ, збираються ветерани та пенсіонери автоінспекції .Такі зустрічі, це не лише можливість повернутися у славне минуле, а й поспілкуватися, згадати тих, хто загинув у мирний час просто належним чином, виконуючі свою роботу. Тож вже традиційним стало й покладання квітів до пам’ятника загиблим на посту працівникам ДАІ.

Ще напередодні своїх колишніх працівників привітали колеги, відвідавши вдома тих, кому хвороби та вік не дали змогу бути присутніми на святі. Сьогодні ветеранська організація ДАІ міста нараховує більше 70 чоловік. Вони зазначають, праця в міліції, зокрема в ДАІ, завжди було відповідальною і нелегкою справою.

Міцність та життєва мужність, свідоме ставлення до свого громадського обов’язку – це належний приклад для наслідування молодими працівниками.

В цей святковий день почесним членам Державтоінспекції було вручено чимало нагород. Медаллю «За заслуги» відзначено Олену Артеменко – ветерана ДАІ. Декілька колишніх працівників, сьогодні вже заслужених ветеранів, за ініціативи асоціації ветеранів МВС України нагороджені медалями «Слава ветеранам МВС» та «За доблесть та відвагу».Для почесних гостей - ветеранів юні інспектори дорожнього руху загальноосвітньої школи № 74 приготували невеличкий концерт. Чимало приємних спогадів навіяв і фільм про колишні будні інспекторів ДАІ міста , спеціально створений до свята.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank