Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА РОБІТ З БІСЕРУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 15 листопада 2013, 17:30

vistavka biser

У міській дитячій бібліотеці відкрито виставку робіт з бісеру зразкової студії відродження народних промислів «Бісерне рукоділля».

З метою популяризації різних видів народного мистецтва серед дітей у міській дитячій бібліотеці традиційно проводяться виставки робіт народних умільців. Цього разу своїми творчими здобутками ділилися юні майстрині зі студії відродження народних промислів «Бісерне рукоділля» палацу дитячо-юнацької творчості Центрально-Міського району.

Гердани, комірці, краватки, патільони, силянки, крученики - ці традиційні народні бісерні прикраси та багато інших виробів з бісеру заполонили стіни виставкової зали міської дитячої бібліотеки. Над створенням цих бісерних шедеврів трудилися юні майстрині Марія Клімкіна, Олена Рудченко, Юлія Колісниченко та Юліана Кундуєва – призери багатьох міських, обласних та всеукраїнських конкурсів з рукоділля та учасниці студії відродження народних промислів «Бісерне рукоділля».

На виставці представлені роботи, створені гуртківцями за останні 5 років. Це і маленькі тваринки з бісеру, сережки, пояси, намиста, тіари, ікони та складені бісерні композиції, виконані юними майстринями та їх керівником Вікторією Демченко.

Нині у гуртку «Бісерне рукоділля» різноманітними техніками роботи з бісером навчаються у двох групах – діти віком від 7 до 18 років. Вони вивчають як стародавні способи роботи з бісеру, так і сучасні.

Виставка робіт з бісеру вже 21-ша за останні 3 роки у виставковій залі у дитячій міській бібліотеці. Тут вже стало доброю традицією запрошувати народних умільців та знайомити з їх творчістю школярів.

Впродовж зустрічі запрошені гості – учні школи № 70, мали нагоду дізнатися про історію бісероплетіння, поставити запитання юним майстриням гуртка та його керівнику та ретельно роздивитися представлені на експозиції роботи. І хто зна, можливо вже завтра хтось з присутніх сьогодні школярів придбає набір бісеру і відриє для себе цей цікавий світ.