Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ДЕНЬ БОРОТЬБИ ЗІ СНІДОМ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 28 листопада 2013, 19:11

spid stop

Напередодні Всесвітнього Дня боротьби зі СНІДом Кривий Ріг приєднався до Європейського тижня тестування на ВІЛ

З 22 по 29 листопада проходить Європейський тиждень тестування на ВІЛ. Цей захід був ініційований незалежною групою експертів за участю представників громадськості , політиків, медиків та європейських установ охорони здоров’я. Гасло тижня : «Говори про ВІЛ. Пройди тест на ВІЛ.»

З 1987 року в Україні проголошено епідемію ВІЛ-СНІДу. За даними Державної служби України з питань протидії ВІЛ-СНІДу та інших соціально небезпечних захворювань Дніпропетровська область лідирує за кількістю померлих від СНІДу та за кількістю ВІЛ-позитивних діагнозів. На сьогодні тільки у Кривому Розі з початку епідемії офіційно зареєстровано 21 тисяча криворіжців з ВІЛ- позитивним діагнозом.

Одним з основних причин смертності від СНІДу, окрім опортуністичних захворювань, є пізнє звернення до лікаря. Тому саме на цей аспект цьогоріч у було вирішено звернути особливу увагу.

Обстеження на ВІЛ – це перший та найважливіший крок до збереження свого здоров’я та здоров’я оточуючих.

У питаннях профілактики та допомоги тим, хто має ВІЛ - позитивний статус благодійні організації роблять чимало, адже вони найчастіше працюють за принципом «Рівний – рівному», що дає змогу надавати і кваліфіковану допомогу , і ефективну повну інформацію щодо ВІЛ- інфекції. Саме вони є найбільш активними учасниками різноманітних акцій та заходів , мета яких формувати толерантне ставлення до ВІЛ- інфікованих та попередити розповсюдження епідемії СНІДу.

Зменшити темпи розповсюдження ВІЛ- СНІДУ не можливо без спільних дій всього суспільства, адже ця проблема давно вже переросла межі однієї людини та особистої долі. У Кривому Розі , який, завдяки підтримці обласної та міської влади, сьогодні має один з найкращих в Україні , центрів профілактики та боротьби зі СНІДом, підвищено якісний рівень життя тих, хто має ВІЛ-позитивний статус та проводиться масштабна профілактична робота.

Найменше, що можна зробити сьогодні, було зазначено на прес-конференції, привернути увагу суспільства до проблеми епідемії ВІЛ-СНІДу та її масштабів та нагадати про персональну відповідальність за своє життя та здоров’я.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank