ONLINE Радіо

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИХОВНИЙ ЗАХІД. КОЗАКИ. ЗОШ № 65 (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 26 листопада 2013, 18:30

kozak zahid

Подорож козацькими стежками здійснили учні КЗОШ № 65завдяки виховному заходу з Історії запорізької Січі.

Одним із пріоритетних напрямків розвитку освіти і патріотичне виховання молоді. Воно передбачає формування почуття патріотизму , любові до свого народу, його історії, культурних та історичних цінностей. З цією метою у КЗОШ № 65 пройшов виховний захід, присвячений історії українського козацтва.

В історії нашого народу є багато героїчних сторінок та найцікавіша, напевно - це історія запорізького козацтва. Помандрувати козацькими стежками випала нагода учням 6, 7, 8-х класів ЗОШ № 65, які є членами громадської організації «Січ» на відкритому уроці з Історії Запорізького козацтва.

Учасників виховної години поділили на 2 куреня «Борисфен» та «Козаченьки молоденькі». Кожен курінь виборював звання найкращого у різноманітних конкурсах та завданнях. Вони загалом стосувалися історичних екскурсів у минуле. Це і як приймали у козаки, їх розпорядок дня, дисципліна та суд у запорожців, як визволяли своїх з полону, тощо. Кожен курінь попередньо отримав по козацькій грамоті, на яку за кожну правильну відповідь юні козаки ставили клейноди.

Цікавими, пізнавальними і веселими були історична вікторина «Козацьке лото» та аукціон Козацькі прізвища. Захід проходив у жвавій обстановці, з веселими жартами і невимушеними розмовами. Оцінювали юних козаків козаки досвідчені – члени Довгинцівського осередку ГО «Січ», які нещодавно розпочали співпрацю з учнівською молоддю Довгинцівського району.

З моменту заснування ГО «Січ» чимало учнів 65-ї школи вступили до неї. У навчальному закладі також вже кілька років діє героїко-патріотичний гурток і з кожним роком кількість охочих до нього вступити істотно збільшується. По завершенні відкритого уроку визначитися який з куренів був сильнішим журі так і не змогло, адже обидві команди довели, що вони справжні нащадки козаків , тож в результаті перемогла нічия.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank