Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ГО «СІЧ». ЦЕНТРАЛЬНО-МІСЬКИЙ РАЙОН. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 18 грудня 2013, 19:34

kozaky

Восени ця із семи районних організацій. Презентація однієї з них – у Центрально-Міському районі ознаменувалася проведенням масштабного спортивного заходу.
Кривий Ріг здавна вважався козацьким містом, де на сьогоднішній день нараховується 25 осередків, мета яких – відродження та збереження славетних традицій минулого. Віднедавна до них приєдналася міська громадська організація «Січ». Її представляє активна та прогресивна молодь, націлена зосередити увагу на вивченні історії Війська Запорізького. У планах організації – спрямувати зусилля на створення подібних осередків у кожному районі міста. Відтепер цю культурно-просвітницьку роботу проводитиме громадська організація «Січ», що у Центрально-Міському районі.ього року у Кривому Розі було презентовано нову громадську організацію «Січ», яка об’єднала ініціативну молодь, небайдужу до просвітницьких ідей та давніх козацьких традицій. Новостворена спілка складаєтьс

ави Центрально-Міської районної організації «Січ» відкриті для учнівської та студентської молоді, яка зацікавлена у пропаганді української мови та культури, вивченні історії та народних традицій, підтримці творчо обдарованих юнаків і дівчат. Цей напрямок діяльності вже захопив учнів молодшого шкільного віку, небайдужих до цікавих заходів та акцій просвітницького спрямування.

 З нагоди презентації громадської організації «Січ» у Центрально-Міському районі відбувся масштабний спортивний захід за участю школярів загальноосвітніх навчальних закладів. Для них приготували чимало цікавих конкурсів, змагань та естафет, в яких кожен козак мав можливість проявити найкращі фізичні здібності, а відповідний курінь – силу командного духу.

Центрально-Міський районний осередок громадської організації «Січ» вже має відповідний статут та першочергові плани на рік. Головні з них – охопити кількісно велику аудиторію поціновувачів давніх козацьких традицій.

 

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank