Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МИКОЛА ОЛЕКСІЄНКО (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 19 грудня 2013, 19:31

m oleksienko

Відомий криворізький поет Микола Олексієнко днями у Дніпропетровську отримав диплом лауреата літературної премії імені Володимира Сосюри за книги останніх років та вклад у розвиток літературного процесу в Україні. Веселим, щирим, добрим і непосидючим – таким знають поета Миколу Олексієнка маленькі та дорослі читачі. Микола Васильович багато пише для дітей і про дітей. Уявити своє життя без них він не може, тож впродовж навчального року поет активно відвідує навчальні заклади не тільки нашого міста й області, а й України, спілкується з дітьми, ділиться з ними своїми творчими здобутками, дає поради для розвитку їх поетичних  талантів.

 Цей рік для Миколи Олексієнка, як він сам говорить, видався «по-особливому особливим». Він відзначив 50-річчя з дня написання першого вірша, 20-річчя з дня видання першої книжки та отримав чи не найголовнішу нагороду – визнання своєї творчості – літературну премію імені Володимира Сосюри та пам’ятну медаль від міжнародного співтовариства, письменницьких спілок, міжрегіональної Спілки письменників України, конгресу літераторів України. Року минулому та року майбутньому автор присвятив черговий вірш, яким поділився  і з нами.

 На сьогодні Микола Васильович вже має 14 виданих книжок, це оповідання та вірші для дітей, інтимна лірика та гумористична поезія. На наступний рік  Микола Олексієнко має великі плани. Так  готується до видання книги для дітей «Я люблю всі пори року» та оповідання «На рибалку». Виношує поет плани про написання «Біблії для дітей у віршах». Також Микола Васильович планує чимало зустрічей з маленькими читачами.