LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
ВІДКРИТТЯ ГОЛОВНОЇ ЯЛИНКИ МІСТА (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 20 грудня 2013, 19:11

elka gorod

З дня Святого Миколая починають нібито на повну силу діяти новорічні дива. Як ніхто радіють цьому дітлахи. Всі готуються до новорічних свят по-особливому: готують подарунки та прикрашають оселі. Новий Рік важко уявити без головного атрибуту – красуні ялинки. Тому, у ці дні по всіх містах й селах Дніпропетровщини відкриваються новорічні містечка й запалюють казкові вогники новорічні ялинки.

Не важливо, дорослий ти чи малий, коли настають новорічні свята так хочеться вірити у казку. На вулиці був легкий мороз, але панувала надзвичайно тепла атмосфера. Розігрівали мешканців нашого міста піснями та танцями найкращі творчі колективи Кривого Рогу. 2013 рік було оголошено Президентом України Роком дитячої творчості, тому до свята юні таланти Криворіжжя  готувалися особливо ретельно та готові були невтомно заряджати глядачів позитивною енергією. Прибуття самого Святого Миколая та його помічників змусило всіх затамувати подих. Цього року він вирішив змінити традиції та замість коней обрав святково прикрашений білий лімузин.

 Святого Миколая маленькі криворіжці швидко запевнили, що цього року були добрими, ввічливими та слухняними. І до свята приєдналися всім відомі казкові герої та подарували дітям солодощі. Адже у день Святого Миколая, як правило, жодна дитина не залишається без подарунка.

Нарешті ялинкове містечко запалило свої кольорові вогники. Головна ялинка Кривого Рогу кожного року вражає мешканців нашого міста своєю красою. Після закінчення святкового дійства, багато хто не спішив додому.

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank