LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
ВІДКРИТТЯ СПОРТЗАЛИ ЦС «ОЛІМП» (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 20 грудня 2013, 19:18

cs olimp

У Саксаганському районі після остаточного завершення ремонтних робіт, офіційно відкрито один із осередків комунального позашкільного навчального закладу «Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп». Нагадаємо, ще влітку через сильну негоду цей спортивний комплекс зазнав значного пошкодження, відтак його матеріально-технічна база потребувала реконструкції та оновлення.

В оновленій спортивній залі Центру спорту «Олімп» не було у цей день де яблуку впасти. Зазвичай так трапляється двічі на рік – коли саксаганці вітають із виходом у доросле життя випускників цього закладу, а також у новорічні свята. Втім, подія, що зібрала вихованців «Олімпу», одягнених в яскраві танцювальні й спортивні костюми наприкінці цього року, мала теж святкове забарвлення. Завдяки втручанню міської та районної влади й допомозі комунально-господарських підприємств, Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» отримав оновлене спортивне приміщення із капітальним ремонтом покрівлі. 

Центр «Олімп» є одним із трьох найбільших позашкільних навчальних закладів спортивного спрямування у Саксаганському районі. Не меншим є і внесок вихованців центру в спортивну скарбницю нашого міста. Тож модернізація приміщення сприятиме подальшому професійному зростанню юнаків та дівчат, здобуттю майстерності та чергових перемог. За активну громадську позицію і надання суттєвої допомоги в покращення матеріально-технічного стану Центру спорту «Олімп» грамотами голови Саксаганського райвиконкому нагороджено директорів комунальних підприємств «Сансервіс» - Сергія Смєлого та ЖЕО № 35 – Наталію Аксьонову.

Вихованці спортивного закладу щиро віддячили гостям за подарунок теплими словами, а провідні спортсмени «Олімпу» презентували запальну танцювальну й спортивну програму. Граціозні колективи дівчат, амбітні футболісти й представники силових та бойових мистецтв продемонстрували дива фізичних можливостей, красу та витонченість рухів.

У рамках програми «Спорт замість вулиць», розробником якої є Центр спорту «Олімп», свято відкриття оновленого спортивного приміщення продовжили змагання та естафети за участю школярів загальноосвітніх закладів Саксаганського району. 

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank