LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
ВИСТАВКА ЛЯЛЬОК (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 20 грудня 2013, 19:21

vistavka lyalyok

Мрію кожної дівчинки про найгарнішу ляльку втілили в життя криворізькі майстрині. У міській виставковій залі відкрито експозицію авторських ляльок.

 До новорічних свят у міській виставковій залі нова експозиція, зі святковою назвою «Різдвяна казка». Чарівний світ казкової фантазії подарували криворіжцям майстрині Альона Ніколенко, Тетяна Боброва і Лілія Бленк.

 Навіть у дорослої жінки, а не тільки у маленької дівчинки від цих чудових ляльок завмирає серце: чарівні личка, надзвичайне вбрання, гарна постава і оформлення. Ці чудові іграшки, звичайно ж, виготовлені руками жінки, і не однієї, а трьох: Альони Ніколенко, Лілії Бленк та Тетяни Бобрової.

Майстриня Альона Ніколенко виготовленням  ляльок захопилась не так давно. Вона сама собі вчитель і учень, адже навчалася процесу створенню ляльок самостійно,  завдяки Інтернету та фантазії. За професією вона бухгалтер і швачка, тож остання спеціальність  у стала у нагоді, своїх ляльок Альона вбирає у авторський одяг, який відповідає різним епохам. Майстриня мріє про створення колекції історичної ляльки.

Впродовж місяця триватиме експозиція авторських ляльок. Тож виставкова зала гостинно запрошує відвідувачів подивитися на ці чудові роботи. 

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank