LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
ДОПОМОГА ОДИНОКИМ ГРОМАДЯНАМ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 23 грудня 2013, 19:27

chervoniy krest

До новорічний свят міська організація Товариства Червоного Хреста в усіх районах міста проводить зустрічі з одинокими громадянами похилого віку, аби допомогти їм отримати новорічний настрій та відчути турботу про себе. У Саксаганському районі захід відбувся у Криворізькій загальноосвітній школі № 43.

 Хтось з них пережив Голодомор та воєнні роки. Але нажаль вони з різних причин залишилися самотніми і їм майже нема з ким радіти новорічним святам.  За ініціативою міської організації Товариства Червоно Хреста та директора Криворізької загальноосвітньої школи  № 43, депутат Саксаганської райради Віри Чигрин, 20 одиноких громадян мали змогу поспілкуватися один з одним у новорічний атмосфері за теплою чашкою чаю.

Окрім уваги та спілкування  малозабезпечені ветерани отримали від волонтерів до новорічних свят подарунки у вигляді продуктового набору та засобів особистої гігієни. Проводити захід активно допомагає районна рада ветеранів.

Для людей похилого віку важлива увага молоді, тому творчі колективи школи підготували для гостей музичні номери. Завдяки подібним заходам самотні люди похилого віку відчули таку важливу їм тепло та підтримку. 

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank