LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
«МАГІЧНИЙ ШАР» (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 23 грудня 2013, 19:32

Teatr otk_sez

До новорічно-різдвяних свят  академічний міський театр драми та муз комедії ім. Т. Шевченка  приготував криворізьким дітям – казковий подарунок виставу «Магічна куля».

Щороку до зимових свят у  міському академічному театрі ім. Т. Шевченка для маленьких глядачів готують новорічний сюрприз – свято біля ялинки та нову виставу. Цього року колектив театру  підготував незвичайну чарівну і пригодницьку казку «Магічна куля».

Такої вистави як «Магічна куля» ви не бачили раніше і навряд чи побачите деінде. Казку написав молодий режисер театру – Андрій Івасіх, він же став її режисером постановником. Це вистава – новаторство для нашого міста, вистава – експеримент. У ній прослідковується  відмова від театральних законів, натомість усі дії та події на сцені вибудовуються  так званими «кіношними» прийомами. Доповненням до магічності та чарівності  казки - є використання різноманітних  спецефектів: димогенераторів, освітлення, звукового супроводу та світлодіодної сітки, такого синтезу сценічних спецзасобів у виставі до цього часу в нашому місті не робив ніхто.

Казка «Магічна куля» - доволі сучасна та цілковито новорічна. В ній розповідається про двох братів  - доброго Сантіуса та злого Гадіуса. Останній  викрадає у Санти магічну кулю без якої не можна творити дива. Повернути кулю законному власнику покликаний добрий хлопчик сирота з притулку Тім. Він долає довгий та небезпечний шлях і зрештою добро перемагає зло.

У виставі задіяні близько тридцяти акторів

У творчому тандемі над «Магічним шаром» також працювали художник-постановник Ксенія Васєнкова, художник по костюмам Олена Чобану та вперше у цій виставі  дебютувала як хореограф-постановник молода артистка балету Юлія Талишева. Яскраві костюми, запальні танці та виконавська майстерність акторів створили справді фантастичну казку, однаково цікаву як для дітей так і для дорослих.Побачити фантастичні пригоди героїв «Магічної кулі» маленькі криворіжці зможуть фактично щодня  протягом зимових канікул. Чергова прем’єра казки відбудеться вже цієї суботи 28 грудня об 11 годині. 

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank