LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
Д.КОЛЄСНІКОВ. ДІТИ-СИРОТИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 23 грудня 2013, 19:34

sobranie 11

На Дніпропетровщині відбулося засідання координаційної ради з питань охорони материнства та дитинства. Під час заходу, що пройшов під головуванням губернатора Дмитра Колєснікова, розглядалися питання щодо влаштування дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування у сімейні форми  виховання, забезпечення якісної медичної допомоги дітям з особливими потребами, реабілітація та адаптація їх у соціумі, а також захист прав маленьких громадян регіону.

Цьогоріч у Дніпропетровській області 230 дітей, які виховувалися в інтернатах, були забезпечені сімейними формами виховання, а 58 матерів, які мали намір залишити своїх дітей у пологових будинках, змінили своє рішення. За словами голови облдержадміністрації Дмитра Колєснікова, це стало можливим завдяки активній та якісній роботі консультаційних пунктів, створених при всіх діючих пологових будинках області. Наступного року в регіоні будуть створені Центри матері та дитини, мета яких – збереження сім’ї та належне сімейне виховання малюка.

На Дніпропетровщині у рамках соціальних ініціатив Президента – «Діти – майбутнє України» розширюється мережа відділень денного перебування для дітей-інвалідів. Зараз такі центри працюють у закладах освіти, охорони здоров’я, соціального захисту, де обслуговуються більше 440-ка дітей. Наступного року  ще 133 дитини зможуть отримати догляд у таких центрах. У рамках обласної програми «Здоров’я матерів і дітей Дніпропетровщини» передбачено забезпечення дітей з особливими потребами реабілітацією та медикаментами.

Під час засідання координаційної ради керівник області поставив завдання передбачити на наступний рік фінансування регіональних програм щодо забезпечення медикаментами дітей-інвалідів відповідно до їх потреб та призначення й виплати всіх видів допомог сім’ям з такими дітьми. Також необхідно посилити роботу соцпрацівників із родинами для попередження в них випадків насильства та смертності. Першочерговими залишаються сім’ї, які опинилися у складних життєвих обставинах або виховують дитину-інваліда. Губернатор триматиме на особистому контролі питання влаштування дітей, які виховуються в інтернатах та забезпечені сімейними формами виховання. 

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank