LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
СВЯТО МИКОЛАЯ. ПАРК ПРАВДИ. (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 23 грудня 2013, 19:38

sv mikolay_park

Низку новорічних свят традиційно розпочинає одне з найулюбленіших – День Святого Миколая.

І хоча за календарем воно припадає на 19 грудня, святкування тривають і потому. Наразі і малечу, і дорослих об’єднав особливий захід, що відбувся у Центрально-Міському районі. Цими вихідними малечу Центрально-Міського району об’єднав святковий захід, присвячений Дню святого Миколая. У парку імені газети «Правда» новорічний настрій дітям протягом кількох годин створювали казкові персонажі. Учасники дійства брали участь у веселих конкурсах, отримували подарунки від святого Миколая, навіть ялинки парку прикрашали власноруч.

Святий Миколай-Чудотворець – у біблійних писаннях образ особливий, він є уособлення безмежної доброти та любові до ближнього.

Юні учасники свята, як і зазвичай, очікують від передноворічних заходів найпозитивнішого: веселощів, піднесеного настрою та подарунків, тож на запрошення відгукнулися залюбки.

У цей день святому Миколаю діти намагалися догодити не лише розповідями про свої успіхи у навчанні та зразкову поведінку, найдотепніші зверталися віршованими рядками. А з вуст наймолодших – вони звучали особливо щиро та зворушливо.

Організатори заходу говорять: заради ось такої   щирої дитячої віри у новорічні дива – варто побувати «добрими Миколайчиками», адже відчуття подарованого свята – незрівнянне ні з чим.
 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank