LVIV 2022

Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

Загружаются информеры для сайта от kurs.com.ua
СЛІДЧИЙ ІЗОЛЯТОР (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 23 грудня 2013, 19:40

sizo

У поточному році Криворізький слідчий ізолятор було реорганізовано в установу виконання покарань № 3 максимального рівня безпеки.  Було вжито комплекс заходів, спрямованих на реалізацію завдань щодо повного забезпечення прав і свобод осіб, позбавлених волі, зміцнення законності та правопорядку в установі, гуманізацію та приведення умов відбування покарань та тримання під вартою у відповідність до вимог кримінально-виконавчого законодавства і міжнародних норм, а також удосконалення нормативної бази і підвищення рівня професійної підготовки персоналу.

 У 1989 році у Кривому Розі за італійським проектом був побудований слідчий ізолятор розрахований на розміщення та утримання 1200 осіб. У поточному році його було реорганізовано в установу виконання покарань № 3. На разі заклад виконує функції слідчого ізолятора для утримання обвинувачених, підсудних, підозрюваних у вчиненні злочину та засуджених, вироки щодо яких не набрали законної сили і щодо яких як запобіжний захід обрано тримання під вартою, з наповненням до 1000 осіб, серед яких й жінки та неповнолітні. З 2003 року при закладі працює й спостережна рада, мета якої – громадський контроль та здійснення соціального захисту  засуджених та звільнених.

На даний час в установі утримується 627 осіб, з них 34 жінок, 3 неповнолітніх, 28 особи засуджених до довічного позбавлення волі та 29 осіб, які засуджені до позбавлення волі на певний строк та яким визначено відбувати покарання в приміщеннях камерного типу. У 2013 році установу з перевіркою відвідали представники Європейського комітету проти тортур, які відзначили позитивні зміни, спрямовані на покращення умов утримання засуджених та поновлення та реалізацію їх передбачених законом прав.

 Кожен засуджений, який  відбуває покарання має змогу не лише утримуватися у належних побутових умовах , підвищувати свій освітній рівень, отримувати потрібне медичне лікування, а й звернутися по правову допомогу. Сама такої підтримки, зазначають члени спостережної ради, найчастіше і вимагають засуджені.

 Загалом же Криворізькою установою виконання покарань № 3 на покращення умов утримання засуджених, матеріально-побутове забезпечення та медичне обслуговування ув’язнених та персоналу у 2013 році було витрачено понад 800 тисяч гривень. Левова частка коштів пішла на ремонтні роботи, аби привести до європейських стандартів та норм сучасні умови перебування засуджених. Все це  під час прес-туру «Тюрма власними очима» , організованому  для представників масмедіа мали змогу побачити журналісти Криворіжжя

 

Додати коментар

Счетчик PR-CY.Rank