Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БЕЗПЕКА НА ЛЬОДУ (ВІДЕО) PDF Друк
П'ятниця, 24 січня 2014, 19:20

mns ukr

Водоймища міста, ледь їх вкриє кригою, притягують до себе любителів зимових хобі. Найбільше таких екстремалів серед рибалок. Їх можна побачити скрізь, де є хоча б якийсь шанс зловити рибку. Втім для більшості – важливий сам процес, під час якого, на жаль, рибалки забувають про елементарні засоби безпеки. Це дуже небезпечно, стверджують рятувальники. Хоча холодна погода сприяє появі криги на водоймах, втім лід набуває «сили» поступово і для цього потрібен час та певні умови. Але випробувати його на міцність починають відразу ж. Такі спроби, на жаль, можуть коштувати надто дорого. Минулоріч за холодної пори на озерах та річках області загинуло 13 чоловік, 7травмовано, 53 врятовано рятувальниками. Серед основної групи ризику – рибалки. 

Безпечним вважається лід завтовшки не менше 5-7 сантиметрів, але для однієї людини. Тим же, хто все таки зібрався порибалити, не завадить, нагадують працівники рятувальних служб, мати при собі певний набір спецзасобів.

Засобом порятунку, зазначають рятувальники, може стати, навіть, звичайний металевий ключ.

До того ж криворізькі водоймища не пристосовані до зимової риболовлі, адже за будь-яких низьких температур небезпечну справу роблять і стічні води та й на Саксагані і на Інгульці залишається багато ополонок.

Особливої уваги в ці дні потребують і діти, які у пошуках розваг виходять на лід, на імпровізовані ковзанки. В той час як для цих об’єктів, звісно ж, існують відповідні вимоги.

Оперативні служби нагадують: у місті створені умови для організованого зимового відпочинку, тож не варто спокушати долю адже це справа невдячна.