Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
МАТЧЕВА ЗУСТРІЧ З БОКСУ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 25 лютого 2014, 19:30

boks

У Палаці молоді та студентів Криворізького національного університету відбулася матчева зустріч з боксу між збірними Кривого Рогу та Києва. Довгоочікувану подію, проанонсовану місцевими ЗМІ, присвятили ювілейній річниці визволення міста від німецько-фашистських загарбників. Почесними гостями спортивного заходу стали ветерани-визволителі Кривого Рогу. Вже не перший рік поспіль Палац молоді та студентів стає провідним центром проведення заходів культурного і спортивного спрямування. Певну роль у цій сфері діяльності відіграє криворізька федерація боксу. Осередок вже встиг подарувати мешканцям міста чимало спортивних свят всеукраїнського та міжнародного рівнів і цю традицію підтримує дотепер. Черговим подарунком для криворіжців стала матчева зустріч з боксу за участі збірних нашого міста й столиці, присвячена визначній історичній даті.

«Визволителям Кривого Рогу – наші  перемоги!» - саме таке ключове визначення отримав спортивний захід за участі талановитих боксерів. Усі присутні мали змогу переглянути хроніку визвольної боротьби та вшанувати хвилиною мовчання загиблих воїнів-визволителів. Почесних гостей заходу - ветеранів, привітали з визначною подією та вручили цінні подарунки.

Віддати шану визволителям і надихнути спортсменів на безкомпромісну боротьбу завітав до міста Олімпійський чемпіон Олександр Усік. Іменитий боксер у минулому вже виходив на криворізький ринг, і в чесному протиборстві святкував перемогу. Окрім виховної мети та комерційної складової, олімпієць розглядає змагання, як важливу складову в популяризації боксу серед української молоді.

Свято боксу подарувало глядачам 6 видовищних поєдинків. Перші три з використанням захисних шоломів відбулися за участі боксерів 16-ти -17-ти років. У вагових категоріях понад 50 кілограмів перемоги святкували  земляки: першорозрядник Дмитро Сидоров зі спортклубу армії «Лідер» та Максим Кучер з ДЮСШ № 10. У вазі до 60-ти кілограмів кращим за першорозрядника Олексія Козака з клубу «Лідер» був киянин Андрій Боришполець - кандидат у майстри спорту України. У середній вазі подальший відлік перемог над гостями продовжили кандидат у майстри спорту Артур Ківітов та першорозрядник Тимур Бєляк – обидва з десятої спортшколи.

Фінальним акордом матчевої зустрічі з боксу став поєдинок між майстрами спорту України – Ярославом Солодовником із Києва та Сергієм Биковим зі спортклубу армії «Лідер». За одноголосним рішенням суддів перемогу святкував криворізький боксер.

Таким чином, у загальнокомандному заліку з рахунком 5 : 1 перемогли криворіжці. Зароблені гонорари боксерами вирішено передати сім’ям загиблих у нещодавніх заворушеннях в Києві. Чергове свято боксу в Кривому Розі відбудеться 27-го лютого – у день відкриття Міжнародного боксерського турніру пам’яті Віталія Жура. Змагання прийматиме спортивний клуб «Молодість».

 

Додати коментар


Захисний код
Оновити