Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНКУРС ПЕРВОЦВІТ (ВІДЕО) PDF Друк
Четвер, 17 квітня 2014, 18:24

konkurs pervozvit

Міський конкурс дитячих літературних творів «Первоцвіт» було запроваджено з метою формування інтересу молодших школярів до літературної творчості, надання можливості продемонструвати образність мислення, творчу уяву, вміння відчувати слово. На розгляд журі було представлено 42 твори, автори п’яти стали переможцями.

«Первоцвіт» дав можливість проявити свої таланти багатьом обдарованим дітлахам, серед переможців цьогорічного конкурсу були і учасники минулих років, і новачки, всі вони почувалися трохи ніяково від всезагальної уваги. Відзнаки урочисто вручалися всім учасникам, а лауреати навіть насмілилися прочитати гостям свої вірші, які приємно вразили своєю безпосередністю та щирістю почуттів.

В номінації «Мій рідний край» переможцем стала учениця НВК № 18 Ганна Муравська, грамоту за 1 місце в номінації «Думки дітей про все на світі» отримав Євген Лапченко (школа №54), найкращий твір за прислів’ям написала вихованка школи № 59 Катерина Кузьменко. Блискучий гумор в номінації «Усмішки» продемонструвала учениця КЗШ №48 Анастасія Гладка. Цього року до переліку традиційних номінацій додалася ще одна, приурочена до 200-річчя з дня народження Тараса Шевченка – «Кобзарем його ми звемо», і найкраще розуміння творів поета продемонстрував учень спеціалізованої школи № 20 Сімон Асінгеров.

Щирі слова вітань лунали цього дня і на адресу вчителів, які виховали маленьких переможців. Відомо, що талант, як і справжній діамант, вимагає майстерної огранки, тому отримані грамоти справедливо можна вважати і нагородами педагогів.

Юних переможців вітали і творчі колективи ПК імені Артема, розділяли успіх маленьких творців батьки та вчителі. А на згадку про цю важливу подію у кожного призера залишилася збірка віршів «Первоцвіт», до якої увійшли твори всіх учасників, цього річ видати ії допомогли меценати. Цей конкурс справедливо називають педагоги квіткою натхнення, яка допомогла створити сузір’я юних талантів Криворіжжя і з кожним роком вона приваблюватиме все більше дітей, котрі в майбутньому можуть стати відомими поетами нашої країни.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank