Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ВИСТАВКА Л. ДАВИДЕНКА. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 23 квітня 2014, 18:22

vistavka

Основний лейтмотив виставки Леоніда Давиденка – це краса України. Ця тема і графіки, і у живопису. Але окрім культурний цінностей, художник наділив картини філософським підтекстом. Ситуація, в якій опинилися громадяни України, має стати повчальною. Головні герої тут переважно козаки.

Родзинкою виставки став бюст Тараса Шевченка, який зроблений у техніці пап’є-маше. Бюст та постамент обклеєний вирізаними статтями та фотографіями, які стосуються історії, політики та важливих подій незалежної України. Звісно і сама постать Шевченка обрана не випадково. Адже поет – це символ боротьби за свободу нації. 

А ці картини написані після революції 2004 року. Леонід Давиденко сам тоді поїхав у Київ на 2 тижні, щоб відчути атмосферу. В цих художніх творах і історія часів Київської Русі, і Помаранчева революція та теперішні і події, і навіть наше майбутнє. А щоб воно було позитивним, ми маємо винести з неї певні уроки, а саме цінувати надбання своїх предків, любити Батьківщину та стати однією сім’єю, говорить Леонід Давиденко.

Відкриття виставки відбулося у день 60-річчя Леоніда Давиденка. Його прийшли привітати друзі, рідні, учні, колеги та просто шанувальники його творчості. Виставку можна оцінити протягом місяця.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити