Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КОНКУРС ПАТРІОТИЧНОЇ ПІСНІ (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 06 травня 2014, 19:06

patriotichni pisni

Пісні воєнних років, навіть 7 десятиліть потому викликають сльози на очах, і недарма – ці усім відомі куплети та мелодії морально допомагали вижити людям у ті страшні часи. Вже багато років поспіль напередодні свята Перемоги у Кривому Розі проводиться конкурс воєнно-патріотичної пісні «Світло вічного вогню». Взяти участь у ньому може кожен бажаючий. Як правило, учасники заходу – це активна творча молодь нашого міста.

На сцені Криворізького педагогічного університету цього дня виступали і солісти, і колективи. Усі вони – переможці відбіркових турів конкурсу по районах. Незважаючи на те, що вік учасників досить різний –від 10 років і вище, усі вони з надзвичайним хвилюванням ставляться  до того репертуару, що виконують, адже воєнна пісня – це особливий жанр.

Цікаво, що під час конкурсу можна було почути не лише традиційні пісні на воєнну тематику. Особливу увагу глядачів привернув номер у сучасному стилі реп.

Учасники гала-концерту також представлятимуть наше місто вже на обласному етапі конкурсу воєнно-патріотичної пісні «Світло вічного вогню». Приємним доповненням заходу стала і виставка переможців міського фотоконкурсу «Героїчне Криворіжжя». Тут можна було побачити сучасні світлини ветеранів, а також фотокопії справжніх листів з фронту часів Великої Вітчизняної війни.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank