Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ФІТНЕС-АЕРОБІКА. ЦС «ОЛІМП» (ВІДЕО) PDF Друк
Вівторок, 06 травня 2014, 19:08

fitnes

Центр спорту для дітей юнацтва та молоді «Олімп» - один з найбільших позашкільних навчальних закладів Саксаганського району, а його здобутки на спортивній ниві відомі далеко за межами Кривого Рогу. Секрет успіху «Олімпу» криється не тільки у завзятості та спортивній вдачі його вихованців. Цьому сприяють спадковість поколінь, злагоджена та професійна робота керівництва і педколективу. Невід’ємною складовою діяльності закладу є організація та проведення масштабних спортивних свят. Одне з них – відкритий фестиваль «Гармонія грації та краси» проходить восьмий рік поспіль. 

Мета фестивалю – популяризація сучасної хореографії, естетичної гімнастики, сучасного танцю і фітнес-аеробіки серед вихованців профільних відділень як нашого міста, так і прилеглих сільських районів. Одним із головних критеріїв оцінки є оригінальність та майстерність виконання танцювального номеру. Так, вихованці Центру дитячо-юнацької творчості «Сонях» готувалися до змагань більше ніж півроку. На суд журі вони винесли композицію в стилі «кантрі» «Гарний день». Номер обирали всім колективом.

Щороку на участь у фестивалі та приїзд гідних суперників з нетерпінням чекають і вихованці профільних секцій «Олімпу». По особливому до змагань підходять майбутні випускниці закладу - представниці старшої вікової групи. Цього разу ці колективи дівчат підготували на конкурс дві композиції – один спортивний танок, а інший – хіп-хоп.

У загальному підсумку перемогу святкували господарі – представниці Центру спорту «Олімп». Вони відзначились майже в усіх номінаціях – від наймолодшої до найстаршої. Крім того, журі оцінило й рівень підготовки наймолодших учасників змагань зі школи мистецтв Широківського району. Втім головне, що хоч би як не розподілилися призові місця – свято грації та краси відбулося. Естетичну ж насолоду отримали усі: як тендітні учасниці, яких було більше двох сотень, так і багаточисленні глядачі.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank