Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЗАСІДАННЯ МІСЬКВИКОНКОМУ – АДМІНПОСЛУГИ PDF Друк
Середа, 14 травня 2014, 11:36

ispolkom rada maydanu

Міська влада має намір створити територіальні підрозділи Муніципального центру послуг у районах міста. Таким чином надання адміністративних послуг для мешканців Кривого Рогу стане ще доступнішим. Таке рішення прийнято на сьогоднішньому засіданні виконкому Криворізької міськради. На засіданні обговорили також актуальну тему охорони та збереження водних ресурсів міста. У питанні захисту річок та водосховищ позитивна динаміка є. Але місту вкрай необхідно відновити проведення моніторингу стану водних об’єктів контролюючими органами.

Чергове засідання виконкому Криворізької міськради відкрив її секретар Сергій Маляренко. Мер Юрій Вілкул – у столиці, де проходить масштабний всеукраїнський “круглий стіл” з багатьох питань і викликів, які стоять зараз перед країною, зокрема, з децентралізації влади, реформи місцевого самоврядування.

І, перш ніж перейти до розгляду питань засідання, ще одне повідомлення у форматі поздоровлення. У лідера Криворізької профспілки металургів та гірників України Анатолія Макаренка – 65-тирічний ювілей. З цієї нагоди йому вручили високу нагороду – нагрудний знак “За заслуги перед містом” І ступеня. Далі перейшли до розгляду основних питань засідання. Перше – про вдосконалення надання адміністративних послуг у місті. Кривий Ріг – одне з перших українських міст, у якому апробувалася ідея роботи “єдиного вікна”. Згодом ця модель трансформувалася у Муніципальний центр послуг Кривого Рогу, а місцева практика надання адмінпослуг стала поширюватися не тільки на Дніпропетровщині, а й в Україні. Вдосконалення формату надання таких послуг і сьогодні залишається пріоритетом роботи міської влади. Умови їх надання у Кривому Розі зручні, дотупні, прозорі. Такий висновок підтвердив моніторинг, проведений експертами “Центру політико-правових реформ та громадської організації Центр підтримки громадських та культурних ініціатив “Тамариск”.

Центр повністю перейшов на нові стандарти роботи. Це і попередній запис, замовлення послуг за телефонами, відправлення документів через Інтернет, СМС-інформування про хід розгляду звернень. Майже 24% процедур виконуються раніше встановлених термінів. На сьогодні тут працюють повноважні представники 33-х служб, у тому числі, 9-ть субєктів надання адміністративних послуг. З початку року, з січня по квітень, кількість наданих послуг зросла у 4 рази порівняно з таким же періодом минулого 2013-го. Та попри позитивну динаміку у наданні послуг роботу Муніципального центру послуг є за що критикувати, визнають у міському відділі дозвільно-погоджувальних процедур. Зокрема, у відвідувачів маса претензій до реєстраційної служби міських управлінь юстиції, Держземагенства, Міграційної служби, відділення Держгірпромнагляду, Криворізької теплоцентралі. Найпоширеніші скарги – на затягування термінів розгляду документів, незручність годин прийому та відсутність окремих послуг у переліку. Приміром, у реєстраційній службі міського управління юстиції у електронній черзі запис ведеться на липень. Раніше – неможливо, стверджують держреєстратори, не вистачає кадрів.

Відтак, питання реформування системи надання адміністративних послуг і у якості, і у термінах не знімається. У найближчих планах міської влади – створити територіальні підрозділи Муніципального центру послуг у районах міста. Таким чином надання адміністративних послуг максимально наблизять для мешканців Кривого Рогу. Міським управлінням-представництвам, доручено організувати роботу з прийому заяв щодо надання адмінпослуг у форматі Муніципального центру.

З часом, у Муніципальному центрі послуг буде розширено і перелік послуг Міграційної служби. Мова йде про можливість формувати безпосередньо у центрі пакету послуг на отримання громадянами закордонних паспортів. Таким чином, заявники не контактуватимуть безпосередньо зі спеціалістами міграційної служби, натомість зможуть відстежувати терміни проходження документів. Це практично анулює корупційну складову у процесі отримання документів громадянами.

 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank