Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
БАЗИ ВІДПОЧИНКУ PDF Друк
П'ятниця, 16 травня 2014, 11:20

baza vidpochinok

З огляду на сучасну ситуацію в країні традиційні умови сезону зазнали певних змін. Так, очікується що специфікою цьогорічного літнього відпочинку стане те, що основне навантаження ляже на позаміські бази відпочинку. На території Криворізького району розташовано чимало таких баз різної форми власності.

Заявку на відкриття сезону-2014 подали 30 позаміських баз відпочинку, близько 10 з них вже отримали паспорти готовності. До цих об’єктів зазвичай підвищена увага, адже вони є місцями масового перебування людей.

Перевірки показують, що сумлінні керівники рекреаційних закладів з повною відповідальністю та розумінням відносяться до забезпечення пожежної та техногенної безпеки баз відпочинку і намагаються організувати для гостей-відпочиваючих максимально комфортний та безпечний відпочинок. Як приклад - бази відпочинку «Водник» та «Перлина», що розташовані у Кудашево.

Звісно ж засоби пожежної безпеки, сигналізація з виходом на центральний пункт – коштують чимало, втім за сучасних вимог безпеки є необхідними і обов’язковими для всіх баз відпочинку, адже від цих правил та норм залежить життя та здоров’я відпочиваючих . Крім цього, у кожному будиночку має бути інструкція з протипожежної безпеки, правила поведінки на відпочинку, справні вогнегасники, спеціально відведені місця для приготування їжі на відкритому вогні.

Інколи через фінансові проблеми, інколи через безвідповідальність керівництва підхід до норм техногенної та протипожежної безпеки суто формальний. Для тих же, хто ігноруватиме ці правила та норми передбачене й відповідне покарання. Під час перевірок, які фахівці розпочали вже з початку травня, рятувальники проводять інструктажі з питань пожежної безпеки з керівниками та обслуговуючим персоналом баз відпочинку, нагадують основні вимоги та заходи безпеки.

На жаль, крім офіційно відкритих позаміських баз, є й ті, що приймають всіх бажаючих, аби заробити грошей. От тільки проведення дозвілля у таких місцях коштуватиме для відпочиваючих набагато більше ніж гроші. Тож найкращий гарант гарного й безпечного відпочинку, зазначають рятувальники, все ж таки власне відповідальне ставлення до свого життя та здоров’я.

Крім попередніх перевірок на початку сезону, профілактичні рейди триватимуть й протягом всього літнього сезону.