Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
КАРТИНА ПИЛКИ (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 26 травня 2014, 19:30

vistavka

Продовжують дивувати своїми досягненнями криворізькі майстри не лише рідне місто. Відомий метр Василь Пилка вже давно презентує свої роботи далеко за межами України, але завжди спочатку старається познайомити зі своїми шедеврами земляків. Результатом його творчої співпраці з популярним художником Нікасом Софроновим стане нова серія  картин на склі «Духовний Єрусалім». Презентував її криворіжцям автор у вирішальний для країни день виборів – 25 травня.

Для презентації картини майстер гравіювання на склі Василь Пилка обрав залу образотворчого факультету педінституту КНУ. Картина «Падіння Христа » відкриває нову серію з 9 картин – «Духовний Єрусалим», котра створюватиметься за приватним замовленням. Навіть день презентації першої з колекції роботи 25 травня. автор вважає знаковим, адже Україна, власне, в цей час проходить  свій хресний шлях, і такий витвір є своєрідним оберегом на її перших вирішальних кроках.

Навіть працюючи на чужині, Василь Йосипович завжди залишається душею з рідним містом. Його картини на склі, підсилені світлодіодами вже називають дивом майстерності не лише в Україні, а й у Європі,  автор завжди підкреслює, що особливу підтримку надає йому саме Кривий Ріг.

Чимало витворів Василя Пилки присвячено духовній тематиці. Є в його творчій колекції скляні ікони Пресвятої Трійці, Ісуса-Вседержителя і святого Миколая, котрі створювалися з дотриманням усіх церковних канонів. Сьогодні до цих ікон, що стоять у храмах, приходять з молитвами люди. А незабаром і «Перше падіння Христа», робота над якою автор  працював з особливим  духовним піднесенням, матимуть змогу оцінити й мешканці Єрусалиму.

Для Василя Пилки головним є те, що, представляючи на міжнародних конкурсах та виставках Україну, він презентує і своє рідне місто, котре любить з дитинства. Кривий Ріг здавна славився своїми майстрами, і цю славу Василь Йосипович прагне і надалі примножувати  -силою свого таланту та сяйвом дивовижних ікон, які не поступаються витонченістю виробам славнозвісних   давніх художників по склу.
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank