Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ЦС «ОЛІМП». ОСТАННІЙ ДЗВОНИК. (ВІДЕО) PDF Друк
Середа, 28 травня 2014, 19:05

vipuskniy olimp

«Швидше, вище, сильніше!», - популярний девіз олімпійських ігор, затверджений більше ста років тому Міжнародним Олімпійським комітетом, і досьогодні є прикладом для наслідування численних спортивних організацій, зокрема нашої країни. Підтримується цей девіз чемпіонів і в Кривому Розі, приміром у Центрі для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» Саксаганського району, пріоритетним напрямком діяльності якого є популяризація спорту високих досягнень. Натепер у восьми відділеннях цього позашкільного навчального закладу опановують фізичну майстерність 750 вихованців. 13 з них стали випускниками та отримали путівку у доросле життя.

Центр спорту для дітей, юнацтва та молоді «Олімп» має чималу історію спортивної слави й досягнень. Черговий навчальний рік став для вихованців закладу не виключенням. На змаганнях різного рівня, у тому числі міжнародних, спортсмени «Олімпу» вибороли 215 золотих, 195 срібних і 265 бронзових нагород. Рік 2014-й подарував Центру спорту ще один привід для гордості.  Вперше педагогічний актив «Олімпу»взяв участь у державній атестації позашкільних закладів, пройшов її з відзнакою та отримав схвальні відгуки від представників комісії. Чималий внесок у цей результат належить і випускникам «Олімпу».

За роки існування Центру спорту «Олімп» його представники довели, що крім кропіткої роботи над собою, можуть і вміють влаштовувати чимало внутрішніх свят. Одне з них – свято останнього дзвоника є по-особливому зворушливим та урочистим. Кінець чергового навчального року завжди насичує яскрава спортивно-танцювальна програма, нагородження кращих спортсменів і тренерів, вдячні слова від випускників та батьків, гордість за своїх дітей збоку представників батьківського комітету.

Кульмінацією свята останнього дзвоника стало вручення випускникам свідоцтв про позашкільну освіту, які відтепер символізуватимуть  складання першого іспиту на шляху до здобуття спортивної досконалості. Не менш хвилюючим моментом випускного вечора стала традиційна естафета вогню «Олімпу». Цей символ відваги, майстерності та перемоги було передано наймолодшим і перспективним вихованцям закладу, які поклялися примножувати славу Центру й надалі. А завершив урочистий вечір прощальний танець і спортивний подарунок від випускників «Олімпу», після чого на всіх присутніх чекав святковий феєрверк.