Погода

Погода
Погода в Кривом Роге

влажность:

давление:

ветер:

Курс Валют

допомога з курсовими
ПІДГОТОВКА ДО ЗНО (ВІДЕО) PDF Друк
Понеділок, 02 червня 2014, 19:10

zno

Учасники ЗНО реєструвалися і надсилали документи до Центру оцінювання якості освіти самостійно, оформити папери вчасно встигли всі бажаючі. Банк даних вже сформовано, як і мережа пунктів тестування – цього року їх у Кривому Розі 18 : 7 - на базі вищих навчальних закладів, 10 – в загальноосвітніх, 1 - Криворізькому професійному транспортно-металургійному ліцеї. У 2014-му взяти участь в тестуванні виявило бажання 5 тисяч 593 вступника – на  424 особи більше, ніж минулоріч. Причиною суттєвого збільшення стало те, Кривий Ріг приймає молодь і з інших регіонів.

Цього року учасники писатимуть тести з 11 предметів, українська мова та література проходитиме в 2 сесії. Час, відведений       на процедуру та кількість завдань - аналогічні минулорічним.  Щоправда, для тих, хто обрав іноземні мови, завдання дещо ускладнюється.

Як показав досвід минулорічного тестування, не всі учасники ЗНО взяли необхідний пакет документів. Тому спеціалісти управління освіти й науки нагадують, як папери треба взяти, і обов’язково подбати про ручки з чорною пастою.

 Нагадаємо, що тест з української мови та літератури є обов’язковим, тому ті, хто запізниться або візьме не всі папери, вже не зможуть стати абітурієнтами. А на участь в додатковій сесії можуть розраховувати далеко не всі вступники.

Пункти тестування пускатимуть учасників лише  з 10.15-ї ранку до 10.50, тому вступникам варто потурбуватися заздалегідь про необхідний пакет документів та зясувати маршрут до пункту тестування. Адже ті, хто запізниться на ЗНО, втратять свій шанс стати студентом аж до наступного року. 
 

Додати коментар

Захисний код
Оновити

Счетчик PR-CY.Rank